Суспільство

​У селищі Житомирської області відмінять зупинку електрички на станції, де вандали нівечать вивіски та стенди

11 березня 2019, 16:16

Електрички більше не зупинятимуться на зупинці «Щебзавод» у селищі Гранітне Малинського району через вандалів, які постійно нівечать інформаційні стенди та вивіски «Укрзалізниці».

Про це 8 березня повідомив сайт ІнфоМалин.

«У Гранітному вандали нівечать все досяжне на платформі «Щебзавод» — інформаційні стенди, розклад руху, вивіску. Укрзалізниця попередила про те, що відмінять тут зупинку приміських поїздів. Посилають всіх пасажирів на станцію Пенізевичі», - повідомляє місцевий сайт.

З відповідним листом Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-західної залізниці» ПАТ «Укрзалізниця» звернулася до голови селища Гранітне Малинського району.

«Повідомляємо Вам, що на протязі 2018 року жителями вашого селища, які користуються послугами залізниці по зупинковому пункті Щебзавод, неодноразово була пошкоджена афіша розкладу руху приміських поїздів. Коростенською дирекцією залізничних перевезень практично щомісяця виготовлюються нові інформативні стенди, витрачаються значні кошти на приведення території зупинкового пункту до вимог «Правил перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України». З початку 2019 року афіша розкладу руху для зупиночного пункту Щебзавод виготовлялась вже тричі. 20 лютого 2019 року в черговий раз встановлено факт пошкодження вивіски назви зупиночного пункту «Щебзавод» та розкладу руху.

Повідомляємо Вам та просимо довести до відома селищної громади, що з метою недопущення подальшого пошкодження майна залізниці, з метою зменшення витрат від утримання платформи, виробничий підрозділ Коростенська дирекція залізничних перевезень найближчим часом буде змушений відмінити зупинки приміським електропоїздам по зупинковому пункту «Щебзавод». Посадка пасажирів вашого селища буде здійснюватися по станції Пенізевичі. Дата закриття зупиночного пункту буде повідомлена додатково», - йдеться у листі на ім’я селищного голови Гранітного.Як повідомляв Житомир.info, у пасажирському потязі № 133/134 сполученням «Івано-Франківськ-Миколаїв», який під’їжджав до Бердичева, невідомі вибили камінням вікна у вагонах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: залізниця платформа станція Гранітне  
Матеріали по темі