Місто

​У 2018 році Інспекція з благоустрою Житомира отримала 4 млн грн доходів, з яких половина – з утримання ринку «Хлібний»

14 березня 2019, 13:42

У 2018 році КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» отримала 4,1 млн грн доходу від наданих послуг, з них майже половина склали доходи від наданих послуг з утримання ринку "Хлібний".

Про це йдеться у звіті про виконання показників фінансового плану КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира», що додається до відповідного проекту рішення виконкому, опублікованому на сайті Житомирської міськради.

Згідно опублікованого звіту, у 2018 році КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» загалом отримала 10 млн 278,2 тис. грн доходів, при цьому витрати підприємства становили 9 млн 886,6 тис. грн. Таким чином, чистий прибуток інспекції з благоустрою у 2018 році склав 391,6 тис. грн.Щодо доходів Інспекції від наданих послуг, то у 2018 році вони склали 4,1 млн грн, з них 2 млн 49,6 тис. грн – доходи за послуги з утримання ринку «Хлібний», 730 тис. грн від послуг з утримання торгового майданчика (хоча планували в два рази менше), за надання інформаційних послуг інспекція отримала ще 740,7 тис. грн доходів, решту склали інші доходи.

Крім того, у 2018 році Інспекція з благоустрою отримала з міського бюджету 6 млн 278,2 тис. грн фінансування міських програм з благоустрою та розвитку комунального господарства. Зокрема, на прибирання територій загального користування – 3,1 млн грн, на придбання громадських туалетів – 840 тис. грн, на утримання лінійного відділу – 962 тис. грн, на утримання відділу екології – 719 тис. грн, на демонтаж кіосків – 409 тис. грн. Внески до статутного капіталу склали 900 тис. грн.Нагадаємо, основними напрямками діяльності КП «Інспекція з благоустрою міста Житомира» є: утримання об’єктів благоустрою, контроль за здійсненням робіт, пов’язаних з тимчасовим порушенням благоустрою, організація та впорядкування торговельних місць, прибирання, вивіз сміття з території їх розміщення, прибирання територій, збирання твердих побутових відходів та вивезення їх для утилізації, переробки тощо.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році на баланс КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» передали 6 спортивних майданчиків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: благоустрій інспекція дохід звіт  
Матеріали по темі