Місто

​На спортмайданчику на Київській у Житомирі встановили тренажери і готуються до вкладання гумової плитки

21 березня 2019, 17:22

У Житомирі завершується реконструкція спортивного інклюзивного майданчика по вул. Київська, 13.

Про це 21 березня повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Будівництво відбувається за сучасним проектом. На сьогоднішній день підрядником ДП «Фаворит ОПТ» акціонерного товариства закритого типу «Фаворит» виконані демонтажні роботи, влаштована основа зі щебеню під штучне покриття майданчику, зроблені фундаменти та встановлена металева огорожа. Також придбано та змонтовано сучасне інклюзивне спортивно-ігрове обладнання, яке надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами соціалізуватись, безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі поряд із ровесниками», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в прес-службі міської ради, невдовзі буде влаштовано покриття майданчика з гумової плитки, систему поверхневого водовідведення, електроосвітлення та відеоспостереження.

«Всього у Житомирі протягом року планують побудувати 15 спортивних та/або дитячих майданчиків. Для будівництва майданчиків будуть залучені кошти державного та місцевого бюджетів», - розповів начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, влітку 2018 року Житомир отримав 8 млн грн на реконструкцію скверу на розі Лятошинського-Небесної сотні та облаштування двох майданчиків, у т.ч. на спортивно-інклюзивний майданчик по вул. Київській, 13 було виділено 2 млн 270 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у липні 2018 року управління капітального будівництва оголосило тендер на будівництво даного спортивного майданчика, орієнтовною вартістю 3 млн 185,5 тис. грн. Проте ці відкриті торги не відбулися. У серпні був оголошений повторний тендер, переможцем якого стала фірма «Фаворит ОПТ». Згідно укладеного договору від 4 вересня 2018 року, вартість реконструкції майданчика по Київській, 13 склала 2 млн 644,3 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортмайданчик Київська Фаворит ОПТ інклюзія тренажер  
Матеріали по темі