Суспільство

​Ювенальна превенція повідомила про шістьох розшуканих дітей та 600 безвідповідальних батьків

2 квітня 2019, 13:13

За останній тиждень березня 2019 року в Житомирській області розшукали шістьох зниклих дітей та порахували протоколи, складені за фактами невиконання батьківських обов’язків.

Про це 1 квітня в соцмережі повідомила ювенальна превенція Житомирської області.

«Минулого тижня до відділів, відділень поліції Житомирської області надійшло 6 повідомлень щодо розшуку шести дітей. Всі діти знайдені та повернуті додому», - поінформувала ювенальна поліція.

За підсумками першого кварталу (січень-березень) 2019 року складено 603 адмінматеріали на батьків, які не забезпечують умови для повноцінного розвитку та навчання своїх дітей.

«Працівники ювенальної превенції відділів, відділень поліції Житомирської області спільно із службами в справах дітей, центрами соціальних служб постійно відвідують сім"ї, що опинились в складних життєвих обставинах і мають на вихованні дітей, щоб спонукати батьків до відповідального батьківства та запобігти дитячій бездоглядності та безпритульності. За перший квартал 2019 року працівниками ювенальної превенції було складено 603 протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків щодо виховання дітей)», - повідомляють інспектори ювенальної поліції.


Нагадаємо, в січні-лютому 2019 року в Житомирській області притягнули до відповідальності 59 неповнолітніх.

Як повідомляв Житомир.info, працівники ювенальної превенції Житомирської області склали 5 перших протоколів за булінг на батьків малолітніх учнів та на двох неповнолітніх дівчат.

У 2018 році 17 житомирських сімей попереджені про ризик залишитися без соціальних виплат на дітей через їх нецільове використання, матері-одиначці припинили виплату коштів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ювенальна превенція неповнолітній алкоголь хуліган  
Матеріали по темі