Влада

​Керівники 19 комунальних підприємств Житомира отримають квартальну премію у розмірі до 30% від трьох посадових окладів

4 квітня 2019, 10:37

Керівники 19 комунальних підприємств Житомира отримають премію за четвертий квартал 2018 року у розмірі 3 - 30 % до трьох посадових окладів за контрактом.

Про це йдеться у розпорядженні мера Житомира від 3 квітня 2019 року «Про преміювання», опублікованому на офіційному сайті міської ради.

«Преміювати керівників комунальних підприємств Житомирської міської ради за 4 квартал 2018 року у розмірі, визначеному нижче, по кожному підприємству за фактично відпрацьований час», - йдеться у розпорядженні мера.

Розпорядження про преміювання керівників комунальних підприємств видане «відповідно до розпорядження мера від 12 березня 2019 року №271 «Про затвердження Порядку та умов преміювання керівників комунальних підприємств міської ради» та за результатами звітів про виконання показників щоквартального преміювання і службової записки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачука Д.Г».

Нагадаємо, до підписання розпорядження мера від 12 березня 2019 року №271 «Про затвердження Порядку та умов преміювання керівників комунальних підприємств міської ради» керівники комунальних підприємств отримували щоквартальні премії у відсотках до одного посадового окладу.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин розпорядився преміювати директорів комунальних підприємств міста, 11 з них отримали по 30% до посадового окладу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: оклад премія зарплата КП розпорядження  
Матеріали по темі