Місто

​Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко проінспектував хід реконструкції житомирських стадіонів «Спартак» та «Полісся»

8 квітня 2019, 16:45

Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко проінспектував хід реконструкції двох житомирських стадіонів: «Спартак» та «Полісся». Під час візиту до Житомира урядовець разом із представниками місцевої влади відвідав обидва спортивні об’єкти та поспілкувався із підрядниками, які виконують будівельні роботи. Зубко висловив своє незадоволення тим, що терміни здачі стадіону «Спартак» затягуються і закликав міську владу застосовувати штрафні санкції у випадку, якщо будівельники не виконають взятих на себе зобов’язань.

«Хочете працювати – працюйте, не хочете працювати – не працюйте. Є додатковий договір, є конкретні умови здачі об’єкту в експлуатацію. І є штрафні санкції. Підпишіть з підрядником додаткові договори і не сперечайтесь. Якщо підпишете до першого січня, буде до першого січня. Якщо підпишете до першого червня, то буде до першого червня. А говорити, що щось до проекту додалось, щось впало чи щось не вистачає… Скажу так, по інфраструктурі – це не складний об’єкт. Тут просто треба взяти і зробити. Кількість людського ресурсу і кількість матеріалів. Гроші є? Є. Все інше – це питання ваших менеджерських якостей. Це ж не мені вам розказувати», - сказав підряднику Геннадій Зубко.

На стадіоні «Полісся» віце-прем’єр поспілкувався із спортсменами-легкоатлетами, які успішно виступають на змаганнях різного рівня. Роботи тут, за словами чиновників, вже майже на фінішній прямій.


«Це не перша наша зустріч, де ми обговорюємо спортивну інфраструктуру міста. Ми подивились на хід робіт на стадіоні «Спартак», подивились, як йдуть роботи по модернізації і реконструкції на стадіоні «Полісся». І я думаю, що безпосередньо для нас дуже класно те, що сьогодні ми не просто будуємо, ми сьогодні думаємо, яким чином розвивати спорт. Я думаю, що наші чемпіони з легкої атлетики, наші чемпіони з триатлону, вони будуть мати можливість для тренування», - сказав віце-прем’єр.

Однак про терміни здачі головної спортивної арени області чиновники говорять дуже обережно.

«Я думаю, що ми здамо стадіон найближчим часом. Я про це казав, але з журналістами складно говорити - як тільки називаєш дати, то потім одразу питають, а чого не здав? Я зараз не буду говорити про дату, але ми говоримо чітко - в другому-третьому кварталі цього року ми плануємо його завершити. В нас є й більш амбітні плани, але я про них знову ж таки не хочу говорити. Бо краще ми зробимо і тоді покличемо усіх на відкриття раніше. Це краще, ніж я назву зараз якусь дату, а потім її не виконаю», - вважає голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Але ми почули головне, що Ігор Петрович хоче бути тим головою ОДА, який здасть в експлуатацію цей, омріяний багатьма житомирянами за багато років, стадіон», - додає Геннадій Зубко.

Фоторепортаж зі стадіону «Полісся» дивіться тут.

Як виглядала реконструкція стадіону «Спартак» 4 квітня дивіться у фоторепортажі.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2019 року під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю президента Петра Порошенка Ігор Гундич сказав, що стадіон «Полісся» стане головним спортивним символом змін в області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зубко Гундич стадіон Полісся Спартак  
Матеріали по темі