Місто

​У Житомирі всі капремонти житлового фонду проводитимуть на умовах співфінансування 70/30, - рішення виконкому

12 April 2019, 11:01

Відтепер усі капітальні ремонти житлового фонду в Житомирі проводитимуть на умовах співфінансування, тобто капітальні ремонти внутрішніх мереж, заміна покрівлі, ліфтів тощо фінансуватимуться у співвідношенні 70% - кошти міського бюджету та 30% - кошти мешканців будинку.

Про це йдеться у «Порядку проведення капітального ремонту у багатоквартирних будинках, розміщених в межах Житомирської міської ОТГ на умовах співфінансування», який був затверджений 12 квітня 2019 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету.

«Даний проект рішення був розроблений відповідно до наданих рекомендацій депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста, а також відповідно до вимог профільної цільової програми «Ефективне і надійне житлове господарство на 2018-2020 роки». Даним порядком передбачаються вимоги до подачі заявок управителів житлових будинків чи ОСББ, передбачена організація роботи по визначенню обсягу і вартості робіт, а також, власне, передбачається співфінансування співвласників будинку та міського бюджету для проведення робіт з капітального ремонту будинків», - доповів начальник відділу житлового господарства УЖГ Ігор Задорожний.

Член міськвиконкому Світлана Півоварова акцентувала увагу присутніх на важливості даного питання.

«Хочу поінформувати усіх жителів Житомира, що згідно цього рішення виконкому, відсьогодні усі капітальні ремонти дахів, ліфтів, мереж – будь-які капремонти будуть виконуватись на умовах співфінансування: 70% повинні бути кошти з бюджету, а 30% повинні зібрати мешканці будинку на окремий рахунок», - уточнила Світлана Півоварова.

Нагадаємо, у Житомирі до переліку аварійних будинків внесли п’ятиповерхівку по вулиці Чорновола, у якій «сиплються вітражі».

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році в Житомирі планують провести капремонт в 24 будинках ОСББ та відремонтувати ліфти в 329 багатоповерхівках. Перелік адрес тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: капремонт житловий фонд УЖГ  
Матеріали по темі