Політика

Голова Житомирської облорганізації ВО «Батьківщина» винесла на загал свої сімейні проблеми й пояснила ситуацію з Цимбалюк

15 квітня 2019, 12:23

Голова Житомирської облорганізації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська винесла на загал свої сімейні проблеми, які пов’язані з розлученням, та натякнула на «рейдерський захват» партії, до якого причетна Любов Цимбалюк.

Позовну заяву свого чоловіка Віктора Барсука про розірвання шлюбу Лабунська оприлюднила на своїй сторінці у Facebook 13 квітня.

«Хочу повідомити вам, що я здорова, не вживаю наркотики і спиртне, не думаю про суїциди, не ганяю на червоний і не запливаю за буйки. Дотримуюся правила безпеки і всі електроприлади дома та в офісі в порядку, автомобіль новий і технічно справний, водій професіонал з багаторічним стажем, який до дивної аварії, що сталася 24 грудня 2018 року не мав жодного стягнення. Зараз перебуваю в процесі розлучення, Віктор Барсук хоче позбавити мене наших неповнолітніх дітей і за все, що може трапиться зі мною, рідними і близькими відповідає мій колишній чоловік Віктор Барсук і Олександр Грановський», - написала Анжеліка Лабунська.

Позовна заява зареєстрована в Печерському районному суді м.Києва 12 квітня 2019 року.


У коментарях під дописом її почали запитувати про нещодавнє рішення щодо розпуску фракції ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді та виключення з партії деяких членів, в тому числі – голови розпущеної фракції Любові Цимбалюк.

«Я голова Житомирської обласної партійної організації і несу відповідальність перед ЮВТ за партію. Я запобігла рейдерському захопленню «Батьківщини» людьми Пашинського і анітрохи не сумніваюся в правильності свого рішення. Згадайте, коли в партію прийшла Цимбалюк, при Французі, а де зараз Француз – з Пашинським. Ви багато чого не знаєте, а я не хочу виносити бруд з дому. Мені шкода людей, якими Цимбалюк маніпулює, але я то точно знаю хто вона насправді і що відбувалося», - повідомила Анжеліка Лабунська.

lab-cimb

Нагадаємо, 10 квітня політбюро обласної організації ВО «Батьківщина» ухвалило рішення про розпуск фракції в міській раді та виключення з партії сімох членів, четверо з яких є депутатами міської ради: Любов Цимбалюк, Людмила Кропивницька, Іван Мартинчук і Валерій Горб. Всього у фракції було вісім депутатів і сім з них підписали офіційну заяву у відповідь на рішення політбюро місцевої ВО «Батьківщина» щодо розпуску фракції.

11 квітня Анжеліка Лабунська в офіційній заяві назвала «бридкою політтехнологією політичних опонентів» розповсюдження інформації про політичні домовленості між лідером партії Юлією Тимошенко та представниками «Народного фронту» щодо підтримки «Батьківщиною» кандидатів в народні депутати України від політичної партії «Народний Фронт» на Житомирщині, а саме – Сергія Пашинського. Голова Житомирського обласного осередку «Народного фронту» Вадим Кривенко у відповідь зауважив, що заява керівника облорганізації ВО «Батьківщина» - це «спростування якихось власних фантазій».

Як повідомляв Житомир.info, Житомирський округ №62 - єдиний з шести округів області, де за результатами першого туру виборів президента 31 березня 2019 року Юлія Тимошенко посіла третє місце, а не друге.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Лабунська Цимбалюк "Батьківщина"  
Матеріали по темі