Місто

Попри усні домовленості з владою, житомирські маршрутчики продовжують брати за проїзд з пенсіонерів по 5 гривень

16 April 2019, 16:13

У Житомирі з 11 квітня власники міських маршруток висунули нові умови для перевезення пенсіонерів - возитимуть з 10 по 16 години за зниженим тарифом 3 гривні. Такі оголошення і до сьогодні висять у салонах маршруток. Як раніше повідомляв заступник мера Дмитро Ткачук, до такого компромісного рішення дійшли на спільній нараді з перевізниками, проте воно є лише усним.

А поки міська влада продовжує вирішувати, як бути з деякими пільговими категоріями, останні скаржаться, що не мають зайвих коштів аби постійно сплачувати за проїзд. До того ж додають: попри усні домовленості, маршрутчики продовжують брати з пенсіонерів по 5 гривень.


«Про три гривні я нічого не чула, однак на маршрутках їжджу. Вони зараз всі платні, одна тільки 53-тя безкоштовна, а інші беруть по 5 гривень. Я думаю, що потрібно було все залишати, як воно було до цього. Ну хіба ж ми можемо за свою пенсію оплатити проїзд», – говорить пенсіонерка Майя.

«Я тільки що сіла у 30-ту маршрутку, даю водію три гривні, а він мені говорить, що 5 гривень платіть, я повернулась і пішла. Безкоштовно пенсіонери мають їздити з цією копійчаною пенсією», – розповідає Людмила.

«Я боюсь сідати у маршрутки, тому що я ветеран війни, а мене не беруть. Потрібно маршрутки зняти зовсім, транспорт державний має бути, так як це робиться у нас в 53-тій маршрутці», – відповідає Микола.

«Погано зробили для пенсіонерів, бо дуже важко жити, а 3 гривні, здавалось б небагато, але відчутно. Вони ще самі не погодили, крутять мозок так, що сил немає», – каже Галина.

«Я за те, щоб у пенсіонерів була достойна пенсія, робочим достойна зарплата, і щоб ми могли самостійно платити. На даний момент дякую, хоча б, за 3 гривні, а не за 5», – зауважує Ольга.

«Не чула про 3 гривні, я плачу 5 гривень. Негативно ставлюсь до цього. Чомусь робили картки житомирянина і до цих пір ніхто не має діла до них. Пенсіонери мають їздити безкоштовно, я так думаю», – ділиться Галина.

«Якщо б возили за три гривні цілий день, а возять же з 10 до 16, то який сенс їздити», – додає Наталія.

Нагадаємо, у Житомирі перевізники відмовились безкоштовно возити пенсіонерів, влада мала варіанти вирішення цієї проблеми і планувала розглянути це питання на позачерговому засіданні виконавчого комітету. Однак члени виконкому 12 квітня не розглянули дане питання, через те, що муніципалітет та приватні перевізники ще не випрацювати текст проекту рішення.

Як повідомляв Житомир.info, 1 квітня 2019 року в житомирських маршрутках містяни зафіксували оголошення про те, що перевезення пільговиків буде платним, крім деяких категорій. Цього ж дня у мерії пояснили, що таким чином перевізники вимагають підвищення вартості проїзду або компенсацію за перевезення пільговиків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрутка проїзд пенсіонер  
Матеріали по темі