Місто

За наполяганням екс-«регіонала» хода до монументу Слави буде у плані заходів Житомирської міськради на 9 травня

17 квітня 2019, 16:16

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради обговорювали план заходів до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 та 9 травня.

Під час обговорення член виконкому Андрій Дяченко оголосив, що пішу ходу від майдану Перемоги до монумента Слави потрібно включити до плану заходів окремим пунктом.


«Чому 9 травня не бачу в плані заходів організацію пішої ходи від площі Перемоги до монументу Слави? Ви ж прекрасно розумієте, що люди все одно зберуться і будуть йти. Але в плані заходів це не передбачено. В мене пропозиція, якщо підтримають члени міської ради, включити організацію пішої ходи», - запропонував член виконавчого комітету, він же - перший заступник голови обласної організації Опозиційного блоку, колишній депутат Житомирської облради від Партії регіонів Андрій Дяченко.

На таку репліку члена виконкому начальник управління культури Ніна Рябенко зауважила, що проектом рішення передбачене перевезення управлінням транспорту бажаючих за зверненням від ветеранських організацій. Втім, екс-депутат-«регіонал» наполіг, щоб ходу внесли окремим пунктом і призначили відповідальних за її організацію.

Заступник міського голови Світлана Ольшанська поставила пропозицію Дяченка на голосування, і її підтримали 11 членів виконкому. Однак це не зупинило виконком, і він повторно проголосував за пропозицію заступника голови облорганізації Опоблоку. З другої спроби свої руки вгору підняли 14 членів виконкому.

Нагадаємо, в 2018 році у Житомирі на 9 травня штовхались, співали про «страну огромную» і йшли з прапором «На Москву».

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році урочиста хода до монументу Слави за участі ветеранських та громадських організацій міста була прописана у плані заходів міської ради, у 2018 – вже ні: зазначалося лише покладання квітів до монументу Слави.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: монумент Слави хода Дяченко виконком  
Матеріали по темі