Політика

​Другий тур президентських виборів: у Житомирській області відкрились 100% дільниць

21 квітня 2019, 08:51

21 квітня, у день повторного голосування на виборах президента України, в Житомирській області відкрились усі виборчі дільниці.

Про це Житомир.info повідомили у виборчому штабі одного з кандидатів у президенти.

«Станом на 8.00 21 квітня в Житомирській області відкрилися всі 100% виборчих дільниць», - поінформували у штабі.

Станом на 8.20 до поліції надійшло одне повідомлення про імовірне порушення виборчого законодавства - про виявлення в Житомирі білборду із наклеєними на плакаті аркушами паперу із зображеннями, - поінформував сайт Головного управління Нацполіції в Житомирській області. За вказаними відомостями уже розпочали перевірку.

Сайт громадянської мережі ОПОРА о 9.00 повідомив, що всіх спостерігачів ОПОРИ допустили до спостереження за виборами, перешкоджання не було.

Нагадаємо, 21 квітня – вирішальний другий тур виборів президента. У Житомирській області зареєстровано більше 975 тисяч виборців, з яких 6854 громадян вирішили змінити місце голосування. Так, 1212 виборців прибудуть до Житомирської області з Києва.

У територіальному виборчому окрузі №62 (Житомир) 106 виборчих дільниць. Житомирська ОВК округу №62 до ранку 15 квітня добрала 373 кандидатури до складу дільничних комісій, які недодали від кандидата Петра Порошенка. Перед повторним голосуванням на виборах президента від кандидата Володимира Зеленського по округу №62 зареєстрували 45 офіційних спостерігачів, від Петра Порошенка – 15.

Як повідомляв Житомир.info, 19 квітня дільничні виборчі комісії Житомира почали отримувати бюлетені на другий тур голосування, а на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів у президенти, на які з Житомирської області організовано везли держслужбовців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори другий тур дільниця  
Матеріали по темі