Місто

На Житньому ринку в Житомирі української полуниці ще немає, лише закордонна

2 May 2019, 15:14

На українських ринках полуниця ранньої весни, а той узимку – не дивина. Дефіциту немає, зокрема, й на Житньому ринку в Житомирі. Щоправда, української ягоди у продажу поки нема.

Про це 2 травня у коментарі Житомир.info розповіли у прес-службі головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«За інформацією завідувача лабораторії Житнього ринку, поки на ринку працюють 9 підприємців, які реалізовують полуницю. Нині вся ягода – з південних країн, переважно з Єгипту. Лише вчора, 1 травня, дослідили 9 партій полуниці. Жодних відхилень дослідження не показали», – поінформувала фахівець зі зв’язків з громадськістю ГУ ДПСС в Житомирській області Галина Заріцька.

Вона уточнює: української ягоди, яку на початку сезону зазвичай привозять із Закарпаття, на Житньому ринку в Житомирі поки немає, однак поставки очікуються найближчим часом.

Як повідомляв Житомир.info, 10 квітня 2019 року прес-служба головного управління Держпродспоживсужби в Житомирській області інформувала, що, починаючи з березня, на ринки області надійшло 2622 партії ранніх овочів, у 20% було виявлено відхилення за вмістом нітратів.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: полуниця ягода ягідний сезон ринок Держпродспоживслужба  
Матеріали по темі