Події

У Житомирі хлопчик, який випав з дев’ятого поверху, отримав перелом плеча та забої. Подробиці

4 травня 2019, 12:24

У Житомирі півторарічний хлопчик випав із дев’ятого поверху і залишився живим. Кількох хвилин без нагляду, поки тітка готувала вечерю, дитині вистачило, щоб пролізти крізь металеву огорожу. У хлопчика лише легкий перелом лівого плеча і наразі його лікують у медзакладі. Батьки дитини поїхали на заробітки до Польщі.

Про це 3 травня йдеться в сюжеті ТСН.

«Сусіди Андрійка помітили трьома поверхами нижче – він упав і повис на мотузках для білизни. Він залишився живим, бо спочатку зачепився за мотузки для білизни. А потім впав не на бетон, а на невеличку клумбу», - зазначається в сюжеті.

«Спочатку жодних ознак життя не подавав, а потім почав плакати», - пригадує сусідка Зоя Дубінчук.

Більше шансів було загинути, ніж вижити, кажуть медики. Після падіння у малого діагностували перелом плеча та легкі забої.

«Це, звичайно, диво. Падіння з висоти 30 метрів і отримати тільки легкі переломи. Він реагує на відвідувачів, кличе маму», - сказав Юрій Ніколаєв, завідувач відділенням реанімації Житомирської обласної дитячої лікарні.

З рідних до хлопчика навідувалася лише бабуся. Усі обставини падіння з’ясовує поліція, яка розслідує справу про ненавмисне нанесення тілесних ушкоджень.

«Зрозуміло, що це трагедія. Ніхто не хотів зашкодити дитині, але тим не менше батькам треба приділяти більше уваги своїм дітям», - переконані в Житомирській обласній поліції.

Андрійко щонайменше тиждень буде під наглядом медиків. Лікарі сподіваються, що батьки після звістки про нещасний випадок таки приїдуть до дитини.

Як повідомляв Житомир.info, увечері 2 травня 2019 року з балкона 9 поверху в Житомирі випав півторарічний хлопчик та залишився живим.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитина балкон гуртожиток випав  
Матеріали по темі