Події

У Житомирській області «соціальна працівниця» заплатить штраф за те, що поміняла пенсіонеру заощадження на папір у клітинку

5 May 2019, 09:49

На Житомирщині «соціальна працівниця» поміняла пенсіонеру його заощадження - 11 тисяч «старих гривень» - на папір у клітинку. Вироком суду – жінка заплатить штраф.

Про це 3 травня поінформувала прокуратура Житомирської області.

«Установлено, що наприкінці січня цього року, 41-річна жителька Черкаської області, раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності, за її словами, «подорожувала» по селах Ружинського району, купуючи у місцевого населення пір’я й пух та продаючи ковдри. Однак, очевидно, це не принесло очікуваного прибутку, і «продавчиня» вирішила здобути легшу наживу, збагатившись шляхом обману. Зокрема, перебуваючи у с. Вчорайше, зайшла на подвір’я одинокого 80-річного пенсіонера, представилася соціальним працівником та повідомила, що проводиться заміна гривневих купюр старого зразка на нові, і запропонувала поміняти наявні у нього кошти на нові», - йдеться у повідомленні.

Введений в оману та не відаючи про шахрайські дії зловмисниці, пенсіонер виніс їй усі свої заощадження – 11 тис грн, натомість одержав конверт від «соціальної працівниці», яка швидко зникла.

«Коли ж відкрив конверт, то знайшов там замість гривень лише аркуші паперу у клітинку. Щоправда, потерпілий швидко оговтався та повідомив до сільської ради, яка, у свою чергу, звернулася до поліції. Того ж дня зловмисницю було затримано у Козятині та виявлено у неї усю суму видурених коштів, яку повернули пенсіонеру. Вироком Ружинського районного суду 41-річну жительку Черкаської області визнано винною у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 190 КК України та призначено покарання у виді штрафу», - зазначили у прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці січня 2019 року на Вінниччині поліцейські затримали жінку, яка у Ружинському районі «обміняла» пенсіонеру 11 тисяч гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пенсіонер прокуратура соціальна працівниця  
Матеріали по темі