Влада

У Житомирській області хочуть забрати філії облавтодору в комунальну власність

17 травня 2019, 09:13

Депутати Житомирської облради на черговій сесії 23 травня планують розглянути звернення до Міністерства інфраструктури України щодо передачі філій ДП «Житомирський облавтодор» у комунальну власність відповідним органам місцевого самоврядування.

Проект рішення сесії з текстом звернення, підготовленим управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА, 16 травня опублікований на сайті обласної ради.

«У 2018 році основною підрядною організацією для виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення визначено ДП «Житомирський облавтодор» ВАТ «ДАК "Автомобільні дороги України"», яке наразі не в змозі забезпечити повне виконання взятих на себе зобов'язань. В обласну раду надходять численні звернення від органів місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади щодо передачі філій ДП «Житомирський облавтодор» з державної власності у комунальну, що, в свою чергу, надасть можливість часткового оновлення парку механізмів, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, а головне – використання коштів місцевих бюджетів, які виділяються та в подальшому неефективно використовуються ДП «Житомирський облавтодор». Враховуючи вищевикладене, пропонуємо розглянути можливість передачі на баланс органів місцевого самоврядування філій дочірнього підприємства «Житомирський облавтодор» ВАТ «ДАК "Автомобільні дороги України"», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, на сесії 23 травня будуть розглядати звернення до Кабінету міністрів щодо виділення коштів на ремонт ділянки траси М-21 Житомир-Черняхів.

Як повідомлявЖитомир.info, станом на 20 березня 2019 року дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» боргувало своїм працівникам понад 445 тис. грн зарплати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада облавтодор  
Матеріали по темі