Влада

Голова облради створив робочу групу, яка має вивчити ефективність роботи житомирської ДЮСШ «Авангард»

17 травня 2019, 10:37

З метою вивчення стану діяльності та ефективності роботи комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа “Авангард”» Житомирської обласної ради створена робоча група.

Відповідне розпорядження голова обради Володимир Ширма підписав 15 травня 2019 року.

Робоча група створена враховуючи звернення депутата обласної ради Юрія Бовсуновського (фракція ВО «Свобода»).

«Робочій групі вивчити стан діяльності та ефективності роботи комунального закладу позашкільної освіти “Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа “Авангард” Житомирської обласної ради та про результати повідомити голову обласної ради», - зазначається у документі, строки не вказані.

Нагадаємо, в квітні 2019 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на капітальний ремонт будівлі басейну ДЮСШ «Авангард» на Старому бульварі, 7: переможцем було визнане ТОВ «Візин Річ» з пропозицією 7 млн 306 тис. грн. Також був оголошений тендер на капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської ДЮСШ «Авангард» по вулиці Фещенка-Чопівського, 10, де збираються замінити дах, підлогу, комунікації, утеплити фасад та впорядкувати територію поряд з будівлею. 15 травня переможцем визначили київське ТОВ «Перспектива Місто Буд» з пропозицією 13 млн 199 тис. 158 грн.

Як повідомлявЖитомир.info, у 2016 році на ремонт житомирського басейну «Авангард» витратили більше 1 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада роболча група ДЮСШ "Авангард"  
Матеріали по темі