Влада

Управління освіти Житомирської ОДА офіційно просить не збирати з випускників кошти та не влаштовувати банкети у школах

21 травня 2019, 14:47

Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації направило місцевим органам управління освітою лист щодо проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті управління 20 травня. Сам лист за підписом начальника управління освіти і науки Лариси Шевчук датований 15 травня 2019 року.

«Ураховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради (протокол від 14.05.2019 №30), лист Міністерства освіти і науки України від 28.01.2019 №1/11-833 наголошуємо, що документи про загальну середню освіту мають вручатися випускникам в урочистій обстановці, як правило, у закладі загальної середньої освіти. При цьому, просимо вжити заходів щодо запобігання уникненню збору коштів з батьків та дітей для організації випускних вечорів, подарунків, тощо. Не рекомендуємо також проводити святкові банкети у приміщеннях закладів освіти», - йдеться у листі.


Нагадаємо, на початку травня цього року з’явилася інформація, що у житомирському ліцеї №25 офіційно заборонили подарунки педагогам та закладу до ДПА та ЗНО.

Як повідомляв Житомир.info, 19 травня 2019 року випускники житомирської школи №30 звернулися до всіх навчальних закладів міста з проханням відмовитися від запуску повітряних кульок, «небесних вогнів», конфеті та іншого летючого сміття, а замість цього посадити дерева.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: освіта випускник школа  
Матеріали по темі