Економіка

Після перевірок 30 посадовців у Житомирській області притягнули до адмінвідповідальності

23 травня 2019, 10:32

Фахівці управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж січня - квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 6,5 млн грн. До адмінвідповідальності були притягнуті і посадовці.

Про це 23 травня інформує прес-служба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 16 управлінських рішень. За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю прийнято до виконання 78 пропозицій. До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 13 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. До правоохоронних органів передано матеріали 4 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 1 досудове розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення», - йдеться у повідомленні.

«За недотримання законодавства 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади. Окрім того, житомирські аудитори ініціювали два позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури», - поінформували у прес-службі.

Як повідомляв Житомир.info, впродовж січня - березня 2019 року аудитори забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 4,9 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитори перевірка кошти  
Матеріали по темі