Місто

Громадська організація готова взяти в оренду «Жовтень» і зробити там молодіжний арт-центр, - мер Житомира

24 травня 2019, 13:31

Колишній кінотеатр «Жовтень» хочуть перетворити в молодіжний арт-центр і вже є громадська організація, яка готова взяти приміщення в оренду.

Про це мер Житомира Сергій Сухомлин сказав 23 травня, відповідаючи у програмі «Тема дня» на Житомир.info на питання: що планують робити з кінотеатром «Жовтень».

«У нас є звернення від громадських організацій, які готові взяти в оренду цей об’єкт і робити там молодіжний арт-центр. Павло Гудімов був ініціаторів цього проекту і він входить в наглядову раду цієї громадської організації. Вони готові взяти й робити там арт-центр, який буде займатися проведенням виставок й іншими заходами. Ми не хотіли це питання піднімати в період виборчої кампанії, бо будь-яку ідею можна перетворити в казна-що. Зараз той час, коли ми можемо починати про це говорити», - пояснив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, Павло Гудімов був куратором фестивалю «Жовтень у Жовтні», яки 26-жовтня-4 листопада 2018 року проходив у колишньому житомирському кінотеатрі «Жовтень» на майдан Корольова. Організатором фестивалю була дружина віце-премєр-міністра Людмила Зубко (ГО «Житомир, зроби голосніше!») в партнерстві з Житомирською міською радою, Житомирською ОДА та арт-центром Павла Гудімова «Я Галерея». Проект реалізовувався за підтримки Українського культурного фонду, де головою наглядової ради є Марина Порошенко.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2018 року мер Сергій Сухомлин розповідав, що житомирський бізнес оплатив розробку концепт-дизайну арт-простору в кінотеатрі «Жовтень» і в 2019 році проект реконструкції подадуть на фінансування з Державного Фонду регіонального розвитку.

Повністю програму «Тема дня», в якій мер Сергій Сухомлин відповідав на запитання житомирян, дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кінотеатр "Жовтень" Сухомлин Гудімов 
Матеріали по темі