Місто

​Танці «мавпенят», вальс випускників та підкови на щастя - свято останнього дзвоника у житомирській гімназії

31 травня 2019, 11:11

Школи Житомира 31 травня відзначають свято останнього дзвоника. Житомир.info зафільмував, як це свято пройшло у міській гімназії №3. Цьогоріч тут випускається 48 гімназистів. Проводжати два випускні класи зібралися не лише вчителі на чолі із дирекцією навчального закладу, а і першачки, батьки та друзі.

«Для наших гімназистів - це нова валіза знань за плечима. Для вчителів - гордість за виховання майбутнього покоління. Для батьків - мить, коли їхні діти стають дорослішими іще на один рік», - каже директор Житомирської міської гімназії №3 Марія Дорошко.

«Ви стали дорослими і забираєте зі шкільного життя з собою не тільки знання, а дещо більше. Частинку шляхетного гімназійного серця, шматочок її гостинної душі. Забираєте аромат навчальних аудиторій, спортивних залів, незабутні теплі усмішки учителів, своїх однокласників, друзів - цілий букет спогадів. Усе це ви забираєте з собою, але частинку все-таки залишите - частинку свого серця. Нехай ваше життя буде таким же яскравим і захоплюючим, як наш шкільний дзвоник», - додає вчитель початкових класів Житомирської міської гімназії №3 Ірина Добровольська.


Учні молодших класів розповідали вірші, танцювали, мов мавпенятка. А от випускники дивували присутніх танцювальними постановками - імпровізаціями на вальс. Також, окрім традиційного вишитого рушника, через який зазвичай проходять випускники, батьки цього року підготували останнім в подарунок іще один оберіг.

«Нехай сонячне світло та попутний вітер супроводжують ваш корабель по морях дорослого життя. Вдалих днів, щасливих годин і добрих хвилин вам. Існує прикмета, якщо хтось, вирушаючи у далеку дорогу, стає на підкову, йому обов’язково пощастить. Тому і ми сьогодні надаємо вам таку можливість», - говорить мама випускниці Антоніна Волинець.

Наостанок, усі бажали випускникам гарної долі та знайти своє місце у дорослому житті.

Нагадаємо, свято останнього дзвоника у всіх житомирських школах лунає 31 травня.

Як повідомляв Житомир.info, 25 травня 2018 року останній дзвоник у житомирській школі №27 запам’ятався повітряними кульками та хіп-хопом від випускників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: останній дзвоник гімназія №3 школа канікули випускник  
Матеріали по темі