Економіка

Аудитори недорахувались у бюджеті однієї з сільрад Житомирської області більше 1,6 млн грн

11 червня 2019, 11:38

У Харитонівській сільській раді житомирські аудитори виявили порушень на понад 1,6 млн грн.

Про це 11 червня інформує прес-служба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Харитонівської сільської ради за період з 01.01.2016 по 31.03.2019 і виявили фінансових порушень на загальну суму понад 1,6 млн грн. Зокрема, сільська рада не вжила заходів щодо забезпечення надходження коштів рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, через що втрачено понад 1,5 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, із сільського бюджету зайво сплачено майже 48 тис. грн через завищення підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

«Поряд з цим, коштів на суму понад 41 тис. грн сільська рада зайво перерахувала приватному перевізникові компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Вжитими під час ревізії заходами забезпечено усунення виявлених порушень на суму майже 97 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності», - поінформували аудитори.

Сільському голові надіслано вимогу щодо повного усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Довідково: Харитонівська сільська рада — орган місцевого самоврядування у Коростишівському районі Житомирської області з адміністративним центром у с. Харитонівка.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 203 тис. грн у Бердичівській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Харитонівська сільська рада аудитори кошти ревізія  
Матеріали по темі