Суспільство

Житель Житомирського району знайшов 180 тис. грн, щоб погасили борги з аліментів та сплатити штраф

12 червня 2019, 11:15

У Житомирському районі виконавча служба змусила «забудькуватого» батька виплатити 113 тис. грн заборгованості з аліментів і 50% штрафу.

Про це 12 квітня повідомив сайт Головного теруправління юстиції в Житомирській області.

«Не довелося б державним виконавцям Житомирського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції вживати до боржника примусових заходів, якби останній своєчасно сплачував аліменти на утримання своєї дитини. Аж ні, за кілька років чоловік примудрився накопичити майже 113 тисяч гривень», - інформує юстиція.

За даними сайту, важелями впливу на неплатника стали тимчасові, до повного погашення боргу, обмеження у праві виїзду за кордон, користуватися транспортними засобами, зброєю та полювати. А крім того, «забудькуватість» обійшлася горе-батьку ще й у додаткові кошти: оскільки аліменти не сплачувалися більше 3 років, на нього наклали штраф – 50% від загальної суми боргу.

«Неможливість потрапити за кордон, чималий штраф та інші санкції, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває, зрештою змусили батька сплатити на рахунок відділу 180,5 тис. гривень (з урахуванням виконавчого збору). З цієї суми заборговані аліменти разом зі штрафом були перераховані дитині», - інформує сайт юстиції.

У прес-службі управління Житомир.info уточнили, що йдеться про жителя одного з сіл Житомирського району.

Нагадаємо, за 5 місяців 2019 року на користь дітей Житомирської області державні виконавці стягнули майже 100 мільйонів гривень аліментів.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській області боржники «ховаються» від аліментів, уникаючи офіційного працевлаштування та міняючи роботу.

Нещодавно міністр юстиції України розповів про способи стягнення аліментів та штрафи за їх несплату. Про аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання, тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аліменти юстиція штраф  
Матеріали по темі