Суспільство

Інтернатам в Житомирській області безоплатно передали не продану на аукціоні сантехніку, а військовій частині - автомобіль

13 червня 2019, 15:51

З початку 2019 року будинкам-інтернатам та військовій частині у Житомирській області безоплатно передали майна на 1,2 млн грн.

Про це 13 червня повідомив сайт Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

«З початку нинішнього року у Житомирській області на 1 220 662 грн було безоплатно передано майна – транспортний засіб, будівельні матеріали – для військової частини і дитячих будинків. Така процедура є можливою після того, як конфісковане державною виконавчою службою майно пройшло три етапи аукціонних торгів через СЕТАМ і не було реалізовано. Далі воно передається на розгляд спеціальної комісії, утвореної з представників державної виконавчої служби, митного, фінансового органів та державної податкової служби, яка приймає рішення про подальшу безоплатну передачу майна у дитячі будинки, військові частини, лікарні, соціальні заклади, установи пенітенціарної служби, благодійні фонди тощо», - інформує сайт юстиції.

У прес-службі управління Житомир.info уточнили, що мова йде про сантехнічне та будівельне обладнання (унітази, душові, аксесуари, молотки, рівні, цвяхи і т. п.), яке передали Тетерівському дитбудинку та Хорошівському психоневрологічному інтернату на 12,2 та 26 тисяч гривень відповідно.

Одній з військових частин (де розміщена, не вдалося дізнатися) передали автомобіль Ford Focus.

«Подати заяву на безоплатне отримання майна, в якій юридична особа повинна аргументувати, чому саме їй потрібно передати ці речі, можна з моменту появи публікації на сайті OpenMarket в розділі «Безоплатна передача», де розміщується перелік нереалізованого майна. Такі публікації актуальні протягом місяця. Хто має право на безоплатне майно і за яких умов – за посиланням https://setam.net.ua/freetransfers», - йдеться у публікації.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році двом дитячим будинкам сімейного типу передали майно для ремонту взуття, яке було конфісковане, але виконавчій службі житомирської юстиції не вдалося його реалізувати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: юстиція інтернат майно виконавча служба аукціон  
Матеріали по темі