Політика

Зареєстровані ще шість кандидатів-самовисуванців: по Житомиру балотується колишній начальник обласної ДАІ

18 June 2019, 13:17

Центральна виборча комісія на засіданні 17 червня зареєструвала 100 кандидатів у народні депутати України в ОВО та 164 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії «Громадянська позиція», у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

Зокрема, Комісія зареєструвала кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування: Недільського В.В. – в ОВО № 62, Сємьонова В.В. – в ОВО № 63, Лазаренка А.І., Шуляренка О.В. – в ОВО № 64, Павленка А.А., Ходаковського Б.В. – в ОВО № 66.

Крім того, ЦВК відмовила в реєстрації трьох кандидатів у народні депутати України, в тому числі – Герговського А.Ю., висунутого в порядку самовисування в ОВО № 62 (Житомир).

По округу №62 (Житомир) зареєстрований кандидат:

Недільський Володимир Володимирович – народився 10 листопада 1976 року в місті Запоріжжі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.

Недільський з 2006 по 2010 роки був заступником начальника, а потім начальником управління ДАІ УМВС в Житомирській області. Є власником будинку біля підвісного мосту в житомирського парку Гагаріна, який розміщений на березі річки Тетерів, має пірс та огорожу, яка закриває доступ до прибережної смуги.

В декларації кандидата в народні депутати Володимира Недільського за 2018 рік зазначені три об’єкти нерухомості: з червня 2013 року йому належить будинок в Житомирі загальною площею 404,1 кв.м. вартістю 2 млн 46 грн; з жовтня 2015 року – житловий будинок в селі Маяки Біляївського району Одеської області площею 230,9 кв.м. вартістю 1 млн 21 грн; з липня 2016 року – земельна ділянка в селі Вереси Житомирського району площею 9,1 га вартістю 1 млн 986 тис. грн. У власності декларанта є три автомобілі – два ГАЗа 1963 р.в. та 1981 р.в. і УАЗ 1999 р.в. Недільський є співзасновником ТОВ «Приват-Ресурс», яке зареєстроване в Житомирі й займається виробництвом олії та тваринних жирів, а до 10 червня 2019 року основний вид діяльності був «добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва мінеральних добрив».

Інформація про джерела доходів в декларації відсутня, є лише задекларовані готівкові кошти – 1 млн 460 тис. грн.

По округу №63 (Бердичів) зареєстрований кандидат:

Семьонов Віталій В’ячеславович – народився 10 квiтня 1982 року в місті Бердичів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ТРИ ДЖИ СТАРТ", безпартійний, проживає в місті Бердичів Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

ТОВ «Три Джи Старт», зареєстроване в Бердичеві, належить Семьонову і займається наданням інформаційних послуг. ФОП Семьонов В.В. активно співпрацює з Бердичівською РДА та сільрадами району, постачаючи для навчальних закладів оргтехніку та мультімедійне обладнання.

Декларацію кандидата в народні депутати знайти не вдалося, натомість на YouTube Семьонов 18 червня оприлюднив відео про те, що він їде подавати документи в ЦВК.

По округу №64 (Коростень) зареєстровані кандидати:

Лазаренко Анатолій Іванович – народився 21 вересня 1977 року в селі Дідковичі Коростенського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, консультант із суспільно-політичних питань, Житомирська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", проживає в місті Коростень Житомирської області, судимість відсутня, самовисування..

На місцевих виборах 2015 року Лазаренко був обраний депутатом Коростеньскої міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

В декларації депутата міськради за 2018 рік зазначено, що він прописаний в селі Сингаї Коростенського району, фактично проживає в м.Коростень. Єдина нерухомість родини – будинок в Черняхові площею 89 кв.м., який з серпня 2001 року належить дружині декларанта. У власності самого Лазаренка з липня 2013 є автомобіль Ford Focus 2008 р.в.

Єдиний вказаний доход родини – зарплата дружини, яка за минулий рік становила 83 тис. 598 грн. Готівкою кандидат в нардепи декларує 2 тис. доларів, його дружина – 20 тис. гривень.

Шуляренко Олександр Володимирович – народився 29 березня 1967 року в місті Коростень Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ВКП "Інтертрансстрой", безпартійний, проживає в місті Коростень Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

ТОВ «ВКП "Інтертрансстрой"» належить Шуляренку, зареєстроване в Коростені і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Наприкінці 2017 року київське ТОВ «Фінансова компанія "Інновація"» звернулося до Господарського суду Житомирської області із заявою про визнання банкрутом Виробничо-комерційне підприємство «Інтертрансстрой» (м. Коростень, Житомирська область). Судові розгляди по цій справі і досі тривають.

На місцевих виборах 2015 року Шуляренко балотувався до Житомирської обласної ради від Народної партії, на той час він був директором ТОВ «Шляхзалізобетон».

Декларацію кандидата в народні депутати Олександра Шуляренка знайти не вдалося.

По округу №66 (Малин) зареєстровані два кандидати:

Павленко Анатолій Анатолійович – народився 11 липня 1973 року в селі Лутівка Радомишльського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Мала Рача Радомишльського району Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Анатолій Павленко – депутат Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». В його декларації за 2018 рік зазначено 25 об’єктів нерухомості – земельні ділянки, житло та різні нежитлові приміщення, які, переважно, належать дружині депутата. У власності самого Павленка з червня 2006 року є будинок в селі Мала Рача Радомишльського району площею 258,4 кв.м., три земельні ділянки в цьому ж селі та земля площею 1,2 га в селі Мірча Радомишльського району і 7607 кв.м. землі в селі Велика Рача Радомишльського району. У родини є чотири легковики: дружина володіє Lexus LX 470 2005 р.в., Павленку належать Lexus LX 470 2006 р.в., Nissan Patrol 4.2 D 1995 р.в. та Toyota Land Cruiser 200 2015 р.в.

Дружині належить радомишльське ТОВ «РА 500-1», основний вид діяльності – «діяльність фітнес-центрів». Також у власності Оксани Павленко є 33,3% ТОВ «Енергоальтернатива плюс», яке займається постачанням пари, гарячої води та кондиційованого повітря, його керівником до 21.09.2018 року був сам Павленко.

Доходи депутата облради від підприємницької діяльності минулого року становили 1 млн 499 тис. 900 грн, в ТОВ «Енергоальтернатива плюс» він отримав 20 тис. 750 грн зарплати. Дружина підприємницькою діяльністю заробила 998 тис. 598 грн і ще 1млн 403 тис. 912 грн становили кошти, повернуті виконавчою службою. Готівкою Анатолій Павленко декларує 2 млн 195 тис. 400 гривень, 52 тис. 300 євро, 148 тис. 600 доларів. Готівкові кошти дружини – 1 млн 804 тис. 600 гривень, 47 тис. 700 євро та 151 тис. 400 доларів.

Ходаковський Богдан Васильович – народився 18 сiчня 1996 року в смт Чоповичі Малинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Ходаковський керує ГО «Традиція і Порядок», 10 червня 2019 року створив свою «кандидатську» сторінку у Facebook. Декларацію кандидата в народні депутати Богдана Ходаковського знайти не вдалося.

Нагадаємо, станом на 14 червня по Житомирській області Центральна виборча комісія зареєструвала 10 кандидатів-самовисуванців.

У партійному списку «Громадянської позиції» є кілька представників Житомирської області:

Величко Олександр Юлійович – народився 3 липня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 22;

Перун Андрій Анатолійович – народився 6 квiтня 1978 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 51;

Зозуля Микола Миколайович – народився 26 сiчня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Коростишів Житомирської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 82;

Пархомець Віталій Олександрович – народився 26 листопада 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 103;

Шевченко Василь Русланович – народився 18 травня 1981 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ СП "Балтимор", член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 117.

Як повідомляв Житомир.info, партії та кандидати можуть подавати документи до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати до 20 червня включно, останній день реєстрації – 25 червня. Для кандидата в депутати в одномандатному окрузі розмір грошової застави становить 41 тис. 730 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК вибори ВР округ кандидат  
Матеріали по темі