Суспільство

​Родинам з дітьми до 6 років у Житомирській області виплатили 33,4 млн грн державної допомоги

20 червня 2019, 10:31

Багатодітним родинам з дітьми дошкільного віку в Житомирській області виплатили 33,4 млн грн державної допомоги.

Про це20 червня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«В області наразі проживає майже 10 тисяч багатодітних родин, в яких є діти віком до 6 років. Кожна з цих родин має право на нову державну підтримку – отримувати по 1,7 тис. грн щомісяця на третю та кожну наступну дитину до досягнення нею 6-річного віку. Такі виплати вже отримали 3,3 тисячі багатодітних сімей Житомирщини», - інформує ОДА.

Департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА повідомляє, що державну допомогу на дітей в області отримали 3 тисячі 303 багатодітні родини, які вже отримали 33,4 млн виплат на дітей. На третю та кожну наступну дитину нараховують щомісяця по 1,7 тис. грн.

Нагадаємо, що доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної родини, має змогу з 1 квітня 2019 року оформити додаткову допомогу на дитину. Наприклад, якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 тис. 700 грн. І навіть якщо дитині зараз п’ять років, то можна отримувати ще 12 місяців по 1,7 тис. грн (20,4 тис. грн за рік). У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській області майже 72% сімей, що мають дітей, виховують по одному нащадку. У 2019 допомога при народженні дитини залишається такою ж, як 4 роки тому.

Станом на травень близько 2 тисяч багатодітних родин Житомирщини подали заявки для отримання державної підтримки на кожну третю і більше дитину до 6 років

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА дитина допомога виплата  
Матеріали по темі