Місто

Лабораторний центр знову дослідив воду в житомирському гідропарку: вміст кишкової палички в нормі

21 June 2019, 16:19

Вода в річці Тетерів у межах пляжу в житомирському гідропарку відповідає вимогам за мікробіологічними показниками.

Про це 21 червня у коментарі Житомир.info повідомив завідувач відділу санітарно-гігієнічних досліджень Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України Юрій Лутай.

«Відповідно до результатів дослідження станом на 19 червня, за бакпоказниками вода уже добра: мікробіологія кишкової палички в межах норми», – поінформував Юрій Лутай.

Проте, зауважує він, за хімічними показниками вода у Тетереві має перевищення, однак незначні та людям загрози не становить.

«Хімічні показники визначаються рівнем хімічного та біологічного споживання кисню: у воді є органічні речовини, які вступають у реакцію з киснем, розчиненим у воді, зменшуючи його кількість. По суті, на людей, що купаються, це не впливає. Однак може негативно позначитися на фауні і флорі річки», – пояснив Юрій Лутай. Він зазначив, що норми за хімічними показниками перевищено у 1,5 раза.

У період купального сезону дослідження води будуть проводитися щотижня.

Нагадаємо, 4 червня 2019 року начальник ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита розповідав про те, що купатися у річці Тетерів не рекомендується: у воді підвищені мікробіологічні показники.

Як повідомляв Житомир.info, на вихідних, 22 та 23 червня 2019 року, у Житомирі та області йтиме дощ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пляж Тетерів кишкова паличка  
Матеріали по темі