Влада

Операції з державним майном у Житомирі та області відтепер виконує нове управління

4 липня 2019, 14:53

З 2 липня у місті Рівне розпочинає роботу об’єднане Регіональне відділення Фонду по Рівненській та Житомирській областях, а в Житомирі - його підрозділ.

Про це повідомив сайт Фонду держмайна України.

«Відповідно до Закону України «Про Фонд державного майна України» та з метою запровадження пакету реформ «Приватизація та управління державними підприємствами», а саме реформування, Фонд продовжує реорганізацію регіональних відділень. 02 липня 2019 року розпочинає роботу Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, що розташоване за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. 16 липня, будинок 77; тел.(0362) 26-25-56», - інформує ФДМУ.

За даними сайту, до складу Регіонального відділення входить Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області (виділено редакцією), що розташоване за адресою: Житомирська область, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 20. Це адреса екс-відділення Фонду держмайна по Житомирській області.

Начальник новоствореного управління Наталія Омельченко у коментарі Житомир.info 4 липня зазначила, що функції та завдання управління не змінилися, штат зазнав невеликих змін – частину працівників перевели на посади у Регіональне відділення Фонду по Рівненській та Житомирській областях, але фізично вони працюють у Житомирі. Адреса управління і сайту також не змінилася.

Нагадаємо, у квітні 2019 року Фонд держмайна повідомив про поєднання відділень по Житомирській та Рівненській областях в одне, яке знаходитиметься у Рівному.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2018 року Держекоінспекції у Житомирській та Рівненській областях реорганізували у Державну екологічну інспекцію Поліського округу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Фонд держмайна ФДМУ реорганізація  
Матеріали по темі