Суспільство

​Як живе багатодітна родина з Житомирської області, де чекають з пологового новонароджених племінницю і тітку

5 липня 2019, 12:58

Новонароджених Лію та її племінницю Евеліну, що народилися в один день 2 липня з різницею в одну годину, з нетерпінням чекають удома – в селищі Миропіль Романівського району Житомирської області.

У багатодітній родині Снайків – тепер 17 дітей: 14 дітей старшого подружжя і троє синових. Удома в них побувала кореспондент 1+1 Олена Кузнєцова.

«В одному пологовому з різницею в годину народили дітей невістка та свекруха. У 41-річної жінки це вже 14-та дитина. В її 23-річної невістки - третя. Обидві народили донечок, тож сподіваються що тітка і племінниця будуть одна одній за сестричок», - йдеться в сюжеті ТСН.

У них на двох один день народження, 50 грамів 3 сантиметри різниці, - говорить журналістка. Мати-свекруха і невістка – поруч в одній палаті. Першою народила старша, а хвилювалися одна за одну більше, як за себе. Переживання за маму стимулювали молодшу швидше народити.

Багатодітна родина живе у двох кімнатах старої хати. Обідають по черзі: спочатку молодші, затим старші. Старший син із сім'єю живе окремо. Доки жінки в пологовому, усі п’ятнадцятеро граються разом. На господарстві за головну – 22-річна Аня, найменшій дівчинці – два.

Поруч будують не величкий будинок на два поверхи, шукають гроші на завершення ремонту. Кімнати планують із запасом, бо сподіваються, що це не останні немовлята в родині.

«Я дуже боюсь того моменту, коли мені скажуть: Ти більше не будеш мати дітей. У мене вони будуть, чи внуки, чи хто. Не відчувається вік, із кожною дитиною наче відкривається «друге дихання», з’являються сили», - стверджує 41-річна Марина.

Нагадаємо, 2 липня в Житомирському обласному перинатальному центрі з різницею в годину народили родички з Романівського району.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році 43-річна коростенка народила 16 дитину – хлопчика, якого назвали Давидом, а в січні 2019 в Бердичеві виписали додому породіллю, яка народила 15-ту дитину.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мати немовля пологи дитина  
Матеріали по темі