Місто

На житомирському стадіоні «Спартак» пожвавились роботи, але дата відкриття ще не відома

16 липня 2019, 18:44

На міському стадіоні, який носитиме назву «Спартак Арена», пожвавились роботи із завершення реконструкції. Про це редакції Житомир.info повідомили мешканці будинків, що розташовані поруч.

Із висоти можна помітити будівельників, які виконують роботи із укладання плитки, облаштовують трибуни та конструкції за ворітьми на основному полі. Також будівельники працюють поблизу вхідної групи з боку вулиці Київської.

Можливо, пожвавлення робіт пов’язане із відкриттям стадіону, адже мер Житомира Сергій Сухомлин анонсував відкриття «Спартак Арени» на початку липня. Але цього не сталось.


У муніципалітеті коментар щодо дати відкриття стадіону обіцяли надати перед засіданням міськвиконкому, яке заплановане на 17 липня.

Нагадаємо, 15 червня міський голова Сергій Сухомлин провів екскурсію стадіоном «Спартак» і розповів про можливу дату відкриття.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2017 року на повторних торгах тендер на реконструкцію стадіону виграла житомирська фірма «Комунальник». 19 березня 2018 року мер Сергій Сухомлин повідомив про початок реконструкції стадіону «Спартак». На початку жовтня 2018 року начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов говорив, що після змін та коригування проекту, вартість реконструкції стадіону станом на 15.08.2018 становила 45 млн 577 тис. 888 грн, з них будівельні роботи – 34 млн грн. На сесії 7 лютого 2019 року депутати проголосували за виділення на реконструкцію стадіону «Спартак» ще 7,6 млн грн, а до цього вже заплатили 22 млн грн.

25 лютого мер Сергій Сухомлин повідомив, що в режимі реального часу спостерігатиме за реконструкцією стадіону «Спартак». 1 березня 2019 року прес-служба Житомирської міської ради повідомляла, що на стадіоні «Спартак» повністю виконанні роботи з підготовки основи під штучне покриття, з улаштування фундаментів під трибуни, влаштовано монолітні фундаменти під цифрове табло та коментаторську кабіну, виконано монтаж каркасу коментаторської кабіни тощо.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Спартак  
Матеріали по темі