Місто

Ранок на одній із дільниць Житомира: виборці чекають змін на краще, голова ДВК - спокійних виборів

21 липня 2019, 10:42

Зранку 21 липня житомиряни поспішають голосувати, точніше, обирати новий парламент. На виборчій дільниці 62-го округу, розташованій у читальній залі гуртожитку Житомирського національного агроекологічного університету на вулиці Івана Франка, 6, зустрічаємо перших виборців. Останні розповідають: йдуть в ранковий час, бо ж на роботу. Що ж до сподівань від виборів, то зізнаються: лише з надією на краще.

«Стараємось, мені на зміну», - каже Анатолій.

«Може, нашим дітям буде легше жити», - відповідає Олена.

«Надія лише на краще», - додає інший Анатолій.


«Перший раз зранку, бо йду на роботу. Попросив колег, що затримуюсь, позмінно працюю. Тому мушу йти зранку, а так в середині дня зазвичай голосую. З надією на краще», - говорить Анатолій.

Своїми очікуваннями ділиться й голова виборчої дільниці.

«Надіємось і очікуємо спокійних виборів», - ділиться голова виборчої дільниці №181441 Віра Марценюк.

Зрештою, каже пані Віра, не минулося без труднощів. Зокрема, це стосується якості скриньок для голосування. Втім, завдяки злагодженій роботі членів дільничної виборчої комісії усе вдалося швидко полагодити. Додає: більше тисячі виборців, які голосуватимуть на цій дільниці, можуть не переживати за цілісність своїх бюлетенів із голосами.

«Дільниця відкрилась о 8 годині 5 хвилин у зв’язку з тим, що виборчі скриньки були не в дуже належному стані. При пломбуванні розвалювались, хоч ми їх заздалегідь склали, тому вони нас затримали на 5 хвилин, довелось їх приводити у відповідний вигляд. Інших скарг і запізнень не було. По списку у нас 1135 виборців, на дому три. З держреєстру повідомили, що один буде відсутній, то буде 1134. Зареєстровано 6 спостерігачів від різних кандидатів та партій», - розповідає Віра Марценюк.

Нагадаємо, у день виборів до Верховної Ради України 21 липня розпочали свою роботу виборчі дільниці у всіх районах Житомирської області. У Житомирі одна дільниця відкрилася невчасно через запізнення голови ДВК. Також стало відомо, що біля виборчої дільниці в Коростишеві 21 липня затримали авто, де знайшли пістолет, биту та ніж, а на дільницю в село Городище Житомирського району (67 округ) бюлетені для голосування привезли з сусіднього села, що недопустимо.

По Житомирському округу №62 до Верховної ради на позачергових виборах 21 липня 2019 року балотується 18 кандидатів, інформацію про них читайте тут. Про 7 кандидатів, які балотуються по Чуднівському округу №67, куди входить частина Житомира, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, всього на момент завершення реєстрації в шести одномандатних округах Житомирської області було 76 кандидатів, станом на ранок 11 липня залишилося 74 кандидати: 44 самовисуванці та 30 від політичних партій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори дільниця голосування  
Матеріали по темі