Місто

​На стадіоні «Полісся» у Житомирі тренуються легкоатлети, а поруч триває будівництво

24 липня 2019, 15:35

На Центральному стадіоні «Полісся» уже нанесли розмітку й на бігових доріжках відтепер активно тренуються спортсмени області. Крім цього, вже доставили опору для великого електронного табло, яке невдовзі встановлять на території.

Про це 24 липня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

Про хід робіт на масштабному спортивному об’єкті Житомирщини розповів директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

За його словами, на стадіоні вже повністю нанесена розмітка на бігових доріжках та продовжується благоустрій території.

«Вже привезли металеву опору для електронного табло, яке матиме розмір 6 на 10 м. На західній трибуні продовжують монтувати зв’язки для накриття. Також продовжують роботи на підпірній стінці універсального майданчика, який знаходитиметься за трибунами. Крім цього, готуємось до облицювання північної трибуни», – зазначив Євген Кульчицький.

Після того, як на стадіоні «Полісся» завершили розмітку бігових доріжок, спортсмени з області щодня мають змогу тренуватись у центрі міста на новій спортивній інфраструктурі.

У Житомирській ОДА нагадують, що реконструкція головної спортивної арени області стадіону «Полісся» відбувається за кошти ДФРР та обласного бюджету. З державного бюджету на завершення робіт цьогоріч виділили 13 млн 120,6 тис. грн.

Нагадаємо, 15 червня в ОДА відзвітували про роботи на стадіоні «Полісся»: все йде планово та поетапно.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2019 року голова ОДА Ігор Гундич говорив, що вартість реконструйованого стадіону «Полісся» буде в межах 150 мільйонів гривень.

11 березня 2019 на засіданні Ради регіонального розвитку в Житомирі Ігор Гундич назвав стадіон «Полісся» головним спортивним символом змін на Житомирщині. А 8 квітня 2019 віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко проінспектував хід реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Тоді керівник Житомирської ОДА Ігор Гундич розповів, що здати в експлуатацію об’єкт сподіваються у другому-третьому кварталі поточного року.

17 травня футбольна команда «Полісся» вперше за останні 15 років провела тренування на «рідному» стадіоні в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Полісся реконструкція  
Матеріали по темі