Місто

СДЮСШОР «Полісся» запрошує маленьких житомирян на пробні тренування на стадіоні «Спартак Арена»

5 серпня 2019, 19:13

Десятки маленьких футболістів прийшли на перше тренування на стадіоні «Спартак Арена». Діти віком від 4 років і старше відвідали пробне тренування дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся», після якого за бажання можуть продовжити навчання в школі футболу. Батьки та рідні юних спортсменів розповідають: футбол розвиває в дитині безліч якостей, які знадобляться їм в дорослому житті.

«Футбол я вважаю таким видом спорту, який проходить без насилля, але загартовує справжніх козаків і мужчин, тому що це витримка, дисципліна, це тренування всіх груп м’язів. Хочеться, щоб наш клуб «Полісся», який відродився не так давно почав вирощувати маленьких футболістів, які потім стануть достойними гравцями не тільки в нашому клубі «Полісся», а взагалі в найкращих українських клубах», - каже бабуся молодого футболіста Лариса Невмержицька.


Поділились враженнями від першого тренування і найменші футболісти.

«Найбільше мені сподобалось грати в футбол. Було трошки важко, бо я так не можу попадати в ціль», - каже 4-річний Віктор.

Найголовніше завдання тренера під час такого першого пробного тренування — це визначити рівень підготовки молодого спортсмена, щоб згодом той потрапив у відповідну групу для занять футболом. За словами представників школи футболу «Полісся», потрапити на заняття з футболу може кожен охочий. Згодом, перед юними спортсменами відкриваються можливості участі в змаганнях всеукраїнського рівня, а потім і участь в професійній футбольній команді.

«Єдиний критерій, за яким ми беремо дітей — це бажання дитини займатись футболом. Ну, і, звичайно, не має бути якихось медичних протипоказань. Філософія нашої школи — ми хочемо, щоб найбільше дітей, житомирян займались футболом.Запрошуємо всіх, робимо маленький перегляд, тренери визначають рівень підготовки дитини. І вже відповідно до цього рівня ми будемо формувати групи, але наші двері відкриті для всіх, незалежно від того чи вміють вони грати в футбол, чи не вміють. Все ж таки ми школа і наше завдання — вчити грати в футбол», - розповідає провідний спеціаліст у спортивних та інфраструктурних питаннях СДЮСШОР «Полісся» Микола Скримінський.

Школа футболу «Полісся» запрошує дітей віком від 4-х років на пробні тренування щосуботи та щонеділі о 10-й ранку на стадіоні «Спартак Арена». Більше інформації за телефонами: (093) 128-13-48 та (097) 941-81-81.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: футбол стадіон діти ДЮСШОР "Полісся"  
Матеріали по темі