Місто

​Майданчик для сміття, який «прикрашав» вхід до художньої школи в Житомирі, перенесли. Поки формально

12 August 2019, 13:10

Майданчик для збору побутових відходів, розташований навпроти дверей комунального мистецького закладу «Художня школа імені Віктора Шкуринського» Житомирської міськради, перенесли на вулицю Лермонтовську.

Про це у коментарі Житомир.info 12 серпня повідомив виконувач обов’язки начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради Ігор Задорожній.

«5 чи 6 серпня на місце виїжджала комісія і вирішила перенести майданчик для відходів ближче до «Ракушки», на прибудинкову територію дев’ятиповерхівки по вулиці Лермонтовській, 20. Точніше, там є свій майданчик для збору відходів, туди доставлять кілька контейнерів. Керуюча компанія та перевізник мають довести до відома мешканців інформацію про перенесення смітника», - сказав Ігор Задорожній.

З його слів, управління ЖГ, інспекція з благоустрою і перевізник готові до того, що ще деякий час сміття нестимуть за старою адресою, однак з часом люди звикнуть, і смітника біля художньої школи не буде.

Директорка худшколи Олена Дубініна у телефонній розмові розповіла Житомир.info, що про перенесення майданчика її ніхто не попереджав, і змін вона не бачить. Зі слів керівниці, станом на 12 серпня майданчик нікуди не дівся, контейнери — звичайний і для пластику — стоять на звичному місці.

«Сміття з контейнера вивезли, але люди знову наносили туди гілля. Ми боїмося, аби не трапилося пожежі, бо будівля стара, 1904 року, і може не витримати випробування вогнем», - сказала Олена Дубініна.

Нагадаємо, на початку липня 2019 року дирекція художньої школи повідомила про те, що переносить вхід до художньої школи з провулка Студентського на вулицю Пушкінську з причини несумісності центрального входу закладу із систематично занедбаним смітником.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2019 року комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Художня школа Житомирської міської ради» відсвяткував 45-річчя, а у червні 2019 школі присвоїли ім’я її засновника та багаторічного керівника Віктора Шкуринського. Навесні 2019-го працівники худшколи обурювалися сміттям, яке жителі несуть на майданчик біля закладу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: художня школа сміття контейнер смітник  
Матеріали по темі