Влада

Начальник поліції Житомирської області опублікував «прощальний» допис у соцмережі

28 серпня 2019, 12:59

Начальник ГУ Нацполіції у Житомирській області Вячеслав Печененко подякував колегам-поліцейським за спільну роботу і жителям області «за майже три з половиною роки, проведені разом».

Допис такого змісту Вячеслав Печененко опублікував у соцмережі 28 серпня.

«Керівником поліції Житомирщини я працював трохи більше трьох років - з травня 2016. Але усе має свій початок і своє завершення. Для мене настав час змін і я переконаний - це добре!

Я залишаюсь працювати у системі МВС, працювати на благо українців та своєї держави!

Але цей пост про інше. Дякую колегам-поліцейським Житомирщини за нашу спільну роботу, за довіру до мене, як керівника, і вашу віддачу та сумлінне ставлення до своїх професійних обов'язків. Бажаю кожному з вас залишатись вірним принципу "Служити та захищати" за будь-яких обставин.

Спасибі колегам-правохоронцям інших структур, з якими співпрацювали у забезпеченні правопорядку та безпеки в області.

Окрема подяка органам влади та місцевого самоврядування за підтримку та розуміння специфіки поліцейської роботи.

А загалом - вдячний Житомирщині та її жителям за ці майже три з половиною роки, проведені разом», – написав головний поліцейський області.


Нагадаємо, 12 серпня 2019 року під час наради в Олевській райдержадміністрації Житомирської області з питань нелегального видобутку бурштину президент Володимир Зеленський доручив звільнити начальників відділів поліції Олевського та Овруцького районів, запропонував начальнику ГУНП Вячеславу Печененку написати заяву на звільнення та повідомив про зміну керівництва обласного управління СБУ.

23 серпня під час колегії МВС щодо діяльності правоохоронних органів Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков доручив керівнику Національної поліції Сергію Князєву до кінця цього ж дня звільнити керівників чотирьох головних управлінь Нацполіції і подати пропозиції щодо нових кандидатур на ці посади. Мова йшла про керівників ГУНП в Львівській, Закарпатській, Запорізькій та Житомирській областях.

Як повідомляв Житомир.info, Вячеслав Печененко очолював головне управління Національної поліції в Житомирській області з 24 травня 2016 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Печененко ГУНП посада звільнення  
Матеріали по темі