Розмір виборчого фонду колишнього голови Житомирської облдержадміністрації, кандидата-самовисуванця Ігоря Гундича становив більш ніж 1,5 мільйони гривень.
Остаточний фінансовий звіт кандидата оприлюднений на сайті Центрвиборчкому.
Нагадаємо, станом на 12 серпня на сайті ЦВК були остаточні фінансові звіти лише 12 кандидатів з 18, які балотувалися на парламентських виборах по одномандатному виборчому округ №62 (Житомир). Не було оприлюднених звітів шести самовисуванців: Борщівського, Герговського, Грамотенка, Гундича, Коцюбка та Пешка.
Через більш ніж місяць після дня голосування Центральна виборча комісія подає остаточні фінансові звіти 15 з 18 житомирських кандидатів: до попередніх 12 додали звітність Віктора Борщівського, Олега Грамотенка та Ігоря Гундича.
Головний лікар клініки «Медібор» Віктор Борщівський власні кошти не витрачав, його виборчий фонд становив 10 тис. грн, які йому перерахувала Клименко Анна Олексіївна з Житомира. Всі гроші кандидат спрямував на розповсюдження агітації (в інтернеті, на сайтах і в соцмережах) та організацію публічних заходів. Таким чином з урахування суми застави в 41 тис. 730 грн Борщівський «сплатив» за один голос виборця 37,16 грн.
Кількість голосів за кожного кандидата та ціну одного голосу за даними на 12 серпня дивіться тут
У Олега Грамотенка загальна сума коштів виборчого фонду така ж, які у проміжному звіті – 278 тис. грн, але залишок коштів становить 75 тис. 773 грн, отже ціна голосу за бізнесмена Грамотенка знизилася – з 141,63 грн до 108,99 грн.
Оприлюднений звіт Ігоря Гундича показує, що він вийшов в лідери за сумою витрачених на вибори коштів: загальний розмір його виборчого фонду ставив 1 млн 531 тис. 590 грн, які були витрачені майже повністю – залишок 38,58 грн. Зазначимо, що до цього лідером за розмірами виборчого фонду був самовисуванець Борислав Розенблат – 1,4 млн грн. Один голос виборця обійшовся ексголові ОДА Гундичу у 256,23 грн.
Нагадаємо, у проміжному фінансовому звіті Гундич вказував 450 тис. грн власних коштів, в остаточному сума його власних коштів збільшилася до 738 тис. 700 грн, а ще 792 тис. 890 грн – це внески фізичних осіб.
По 80 тис. грн колишньому голові ОДА дали на вибори Вадим Шевчук, Ольга Григор’єва та Олександр Голобородько. Григор’єва до 3 липня 2019 року керувала управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації, а Голобородько працював в цьому ж управлінні головним спеціалістом і звільнився 16 липня. Нагадаємо, 27 червня 2019 року був останній робочий день Ігоря Гундича на посаді голови Житомирської ОДА.
149 тис. 900 грн пожертвував на вибори ексголові ОДА Карпець Сергій Леонідович. Людина з таким ПІБ входить до наглядової ради Агенції регіонального розвитку як провідний консультант апарату Житомирської облдержадміністрації та значиться серед помічників депутата Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенка Костянтина Єремійчук.
Директор житомирської меблевої фабрики «Луч» Карпінський Геннадій Іванович перерахував у виборчий фонд Гундича 299 тис. 990 грн. Ще 103 тис. грн – внесок від Драгомирецького Костянтина Владиславовича, директора житомирської рекламної компанії «Барабан», яка пов’язана з родиною Ігоря Гундича.
Як повідомляв Житомир.info, 29 липня 2019 року ЦВК визнала обраним народним депутатом в Житомирському окрузі №62 Ігоря Герасименка й 12 серпня він був офіційно зареєстрований народним депутатом. 8 серпня 2019 року Герасименко оприлюднив свою першу декларацію народного депутата від Житомира.