Місто

З «інклюзивної» гойдалки на Київській у Житомирі вдруге викрутили гвинти, балансоутримувач обурений

29 серпня 2019, 13:58

З «інклюзивної» гойдалки на майданчику за кінотеатром «Україна» в Житомирі зникли гвинти на опорі.

Про це 29 серпня Житомир.info повідомив читач Сергій і надіслав знімки, зроблені вранці цього дня.

На опорі гойдалки, на якій можуть гойдатися візочники, відсутні гвинти, тож один її край не закріплений і просто «висить у повітрі».

У коментарі Житомир.info Анатолій Фільчук, керівник Житомирського міського культурно-спортивного центру, який є балансоутримувачем майданчика, розповів, що обурений ситуацією.

«Самі гвинти не повилазять, вони масивні, їм хтось «допоміг». Причому вже другий раз за цей тиждень. Перший раз наші люди міняли їх у вівторок, 27 серпня, а сьогодні знову повідомили, що нема. Зараз туди поїхали працівники ремонтувати… Нам болить – воно ще офіційно не передане на наш баланс, але ми мусимо їх ремонтувати. І головне, що ламають самі діти, підлітки, які там гойдаються по 20 чоловік», - обурюється Анатолій Фільчук.

Керівник Центру каже, що телефонував з цієї проблемою до начальниці управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради Ірини Ковальчук. З його слів, дерев’яний пандус, який у червні 2019 року встановили замість металевого, теж «винесли».

Ірину Ковальчук також непокоїть ситуація з майданчиком. Вона каже, що має доступ до відео з камер, які встановлені на його території. Вирвані гвинти можуть бути наслідком перевантаження гойдалки, на яку замість 2-3 людей сідає цілий гурт.

«Ми вже втомилися від таких повідомлень, хоча неодноразово вішали таблички з попередженням і проханням берегти майно громади. Щоранку туди виходять працівники МСУЦ, передивляються і ремонтують механізми. Ми переглядали відео і не побачили, щоб хтось зумисно розбирав конструкцію. Зате побачили купки підлітків – то одних, то інших, які абсолютно не дотримуються ніяких норм навантаження, гойдаються по 10-20 чоловік і розгойдуються з шаленою силою. Такої експлуатації не витримає жодна конструкція. Якщо після сьогоднішнього ремонту гвинти знову щезнуть, ми будемо змушені забрати гойдалку на довгостроковий ремонт і думати, як зробити так, щоб вони не викручувались», - сказала Ірина Ковальчук.

На нецензурну лайку та споживацьке ставлення до майданчика нарікають і користувачі соцмереж. Начальниця управління закликає житомирян не мовчати, якщо вони стали свідками неналежного ставлення підлітків до спільного майна, а батьків – удома пояснювати дітям, що гойдалки встановлені за рахунок платників податків, і це майно потрібно берегти.

Нагадаємо, на початку серпня 2019 на інклюзивному майданчику гойдалкою травмувався хлопчик: отримав струс мозку і був доставлений до лікарні.

Як повідомляв Житомир.info, 25 травня 2019 року на Київській, 13 у Житомирі відкрили інклюзивний спортивний майданчик, який збудували за ініціативи нардепа Борислава Розенблата. Об’єкт передали на утримання Житомирському міському спортивно-культурному центру. У червні 2019 з майданчика забрали металевий пандус, як виявилося – балансоутримувач вирішив замінити його на дерев’яний через травмування хлопчика. 5 червня біля каруселі спортмайданчику встановили новий дерев’яний пандус, який мали зберігати під пісочницею і використовувати за потреби.

31 липня 2019 на майданчику вже не було дерев’яного пандуса, а на гойдалках розважалися навіть дорослі. В соцмережі житомиряни скаржилися на відсутність туалету біля майданчика, що змушує деяких батьків садити дітей по-маленькому просто на штучне покриття під альтаною від сонця.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гойдалка інклюзивний майданчик Фільчук  
Матеріали по темі