Місто

​В Житомирі втретє пройде Всеукраїнський марш за тварин

2 вересня 2019, 10:58

15 вересня у Житомирі втретє відбудеться всеукраїнський марш за права тварин.

Про це Житомир.info повідомили організатори акції гуманістичний рух Uanimals.

«У неділю, 15 вересня, о 12:00 за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх обласних центрів одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості. Пройде Всеукраїнський марш і в Житомирі, де організатором події виступить ГО «Житомирська міська організація захисту тварин», - йдеться у повідомленні.

«Два роки тому ми вперше провели Всеукраїнський марш за права тварин і були здивовані тою кількістю небайдужих людей, які готові долучатися до боротьби за гуманність. Кожна така подія дає надзвичайний поштовх у боротьбі за захист тварин, законодавчому регулюванні та свідомості людей», - розповів засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук.

Організатори заходу нагадують, що Всеукраїнський марш за тварин проходить із 11 основними вимогами:

 • Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
 • Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
 • Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
 • Відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії та ін.
 • Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
 • Заборона хутрових ферм.
 • Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.
 • Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.
 • Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
 • Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
 • Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

«Вже втретє ми виходимо за права тварин та підтримуємо ініціативу UAnimals в Житомирі. Цьогоріч на марш вийде 24 міста України. Прагнемо, щоб такі масштабні події допомогли достукатись до населення та до влади. Віримо, що разом ми прийдемо до результату та всі вимоги маршу будуть підтримані та почуті. Закликаю людей прийти та підтримати нас 15 вересня у місті Житомир», - каже організаторка маршу в Житомирі, член громадської організації Вікторія Воронкова.

Марш у Житомирі відбудеться 15 вересня о 12:00 і стартуватиме за адресою : Старий Бульвар 34 (Шодурівський парк, біля Арки). Слідкувати за новинами маршу у Житомирі можна на сторінці івенту у фейсбук.

Як повідомляв Житомир.info, 30 вересня 2018 року житомиряни разом з чотирилапими друзями долучилися до всеукраїнської акції – «Маршу за права тварин».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тварина марш за тварин акція  
Матеріали по темі