Економіка

У відділі освіти міськради в Житомирській області аудитори виявили втрат майже на 500 тис. грн і притягнули до відповідальності 4 посадовців

4 вересня 2019, 12:36

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти виконкому Малинської міської ради за період з 01.06.2016 по 30.04.2019 та виявили порушення, що призвели до втрат на суму понад 458 тис. грн.

Про це 4 вересня повідомила пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Аудитори встановили, що за рахунок бюджетних коштів, виділених на фінансування дошкільних навчальних закладів, відділ освіти здійснив видатків на харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на суму понад 146 тис. грн. Через неперерахування в дохід бюджету коштів, які надійшли від перерахунків зайво виплаченої заробітної плати за минулі роки, місцевий бюджет недоотримав понад 80 тис. грн. Крім того, встановлені факти безпідставної виплати доплат працівникам за шкідливі умови праці, заробітної плати за невідпрацьований час, надбавок, що призвело до зайвих витрат на загальну суму понад 93 тис. грн. Ще понад 45 тис. грн зайво витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних будівельних робіт», – інформують у Держаудитслужбі.

Аудитори також виявили низку інших порушень, пов’язаних зі списанням продуктів харчування, проведенням оплати за фактично не отримані послуги із харчування учнів, покриттям витрат сторонніх юридичних осіб тощо. Загальна сума цих порушень становила 94 тис. грн.

Завдяки вжитим аудиторами заходам забезпечено усунення порушень на суму майже 374 тис. грн. Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства.

«До установи застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи», – зазначають у Держаудитслужбі.

Нагадаємо, слідчим відділом Малинського відділення Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області 2 вересня 2016 року було відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем) щодо посадових осіб відділу освіти міста Малин. Слідством було встановлено, що відділ освіти переплачував фірмам за реконструкцію дитсадків.

Як повідомляв Житомир.info, 20 вересня 2018 року пресслужба управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області інформувала про ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Чуднівської районної державної адміністрації та виявлення втрат на суму 562,2 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитори кошти втрати відшкодування відділ освіти  
Матеріали по темі