Суспільство

У двох навчальних закладах Житомирської області створять Центри дуальної освіти, на які виділять з бюджету 180 тис. грн

5 вересня 2019, 09:36

До кінця 2019 року в двох навчальних закладах Житомирської області створять Центри дуальної освіти. Житомирський національний агроекологічний університет та Малинський професійний ліцей здобули перемогу у конкурсі на найкращу концепцію такого центру і отримають фінансування з обласного бюджету.

Про це 4 вересня повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

Переможців визначили 4 вересня у Житомирі під час засідання комісії з проведення Конкурсу на розробку концепції Центрів дуальної освіти на базі закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Брали участь у конкурсі 4 заклади:

Державний університет «Житомирська політехніка»
Житомирський національний агроекологічний університет
Бердичівський професійний будівельний ліцей
Малинський професійний ліцей.

Заклади мали можливість представити свої ідеї, після чого члени конкурсної комісії виставили оцінки та обрали переможців.

«На реалізацію своїх концепцій Житомирський національний агроекологічний університет та Малинський професійний ліцей отримають загалом 180 тисяч гривень з обласного бюджету. Заклади мають створити Центри дуальної освіти відповідно до своєї концепції, розробити плани роботи, заключити договори з роботодавцями», – йдеться у повідомленні ОДА.

Зазначено, що такі центри мають покращити ситуацію з працевлаштуванням студентів, здобуттям ними практичних навичок ще під час навчання, а роботодавцям допоможуть отримати молодих, проте вже фахово підготовлених спеціалістів.

Як повідомляв Житомир.info, організатори ІІІ Форуму роботодавців, що відбувся у Житомирі в травні 2018 року, особливу увагу обіцяли звернути на дуальну освіту. Дуальна освіта – поєднання роботи і навчання, коли молодого спеціаліста навчальний заклад готує разом з підприємством. У програмі «Тема дня» на Житомир.info від 18 травня 2019 року директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця говорив, наскільки можливо впровадити такий елемент освіти в Житомирі.

Фоторепортаж з ІІІ Форуму роботодавців, що відбувся на вулиці Михайлівській у Житомирі 16 травня 2018 року, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дуальна освіта університет агроекологічний університет Малинський профліцей  
Матеріали по темі