Місто

Враження переможців від четвертого житомирського Космічного напівмарафону та результати

8 вересня 2019, 13:49

Цьогорічний житомирський Космічний напівмарафон зібрав рекордну кількість учасників – 4,5 тисячі. Лише на дистанцію 21 км – напівмарафон та естафета – зареєструвалося 415 учасників.

Участь у спортивному святі беруть люди різних вікових категорій. Наймолодшому учаснику дорослих забігів 16 років, найстаршому – 71 рік.

До Житомира пробігти свою дистанцію приїхали люди не лише з різних куточків України, а й з інших країн.

«Шість країн сьогодні представлені на напівмарафоні, є учасники з Шотландії, США, Ізраїлю, у нас так вперше і це круто для нашого міста. Майже уся Україна, від Донецької області до Львова, сьогодні у Житомирі. Є особливі учасники, які долають свою дистанцію на візку», - говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Традиційно до Космічного напівмарафону долучився міський голова. Цього року він біжить 21 км.

«Настрій класний. Вчора був день, коли бігали діти, у мене бігла дочка, вона зайняла 3 місце серед дівчат і у неї було стільки емоцій, перша медаль. Сьогодні я спробую пробігти 21 км, не буду намагатися показати супер-результат, хочу пробігти просто для себе та отримати енергію. Я завжди хочу зробити те, що раніше не робив, ось це головне», - розповідає мер Житомира Сергій Сухомлин.


Переможцем четвертого напівмарафону став спортсмен Павло Верецький, він подолав дистанцію 21 км за 1 годину 06 хвилин. Чоловік приїхав до нашого міста з Донецької області.

«Я добіг, радий, що зміг добігти першим та перемогти. Організація добра, підтримка супер, траса також супер», - говорить переможець напівмарафонської дистанції Павло Верецький.

Другим фінішувавДмитро Мусияченко. За словами спортсмена, йому все сподобалося, пообіцяв приїхати у наступному році.

«Мені сподобалося. Добра організація, траса також добра», - ділиться другий фінішер дистанції 21 км

Першою з жінок подолала напівмарафон Валентина Килярська з Миколаїва, її результат – 1 година 18 хвилин 37 секунд.

На сайті NewRun вже є результати всіх забігів, які відбулися 8 вересня 2019 року.

Найкращий результат представника Житомира на дистанції напівмарафону – п’яте місце легкоатлета В’ячеслава Олішевського. Всі результати напівмарафонської дистанції дивіться тут

В естафеті на 21 км брали участь шість команд, перше місце посіла житомирська команда СК «Полiсся UA».

На дистанції 10 км житомирянка, майстер спорту з триатлону Анна Абдулова показала четвертий результат – 37:59. І це був кращий результат серед жінок – учасниць забігу. Всі результати тут.

Нагадаємо, у перший день Космомарафону 7 вересня на майдані Соборному були дитячі забіги, про це на нашому сайті є фоторепортаж та сюжет. Новинкою стало скасування вікових обмежень: дистанцію 100 метрів долали діти віком від 0 до 6 років, наймолодші «бігли» у візочках, або на руках у батьків. 8 вересня після нетривалої розминки о 9:00 стартували учасники найдовшої дистанції – напівмарафон 21 км. Вдруге цю дистанцію пробіг мер Житомира Сергій Сухомлин з результатом 1 год. 51 хв.

Як повідомляв Житомир.info, через проведення Комсомарафону 8 вересня до 14:00 був змінено рух громадського транспорту, а деякі тролейбусні маршрути скасовані.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Космомарафон  
Матеріали по темі