Місто

У Житомирі відкрили новозбудований Центр зайнятості

20 вересня 2019, 16:05

Житомирський міський центр зайнятості офіційно переїхав у довгоочікуване нове приміщення. На урочисте відкриття новобудови завітали поважні гості, зокрема директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон. За її словами, ця будівля є найсучаснішим приміщенням для центру зайнятості, який будували за останні роки.

«Це найновіший, найпередовіший та найбільший центр, який був побудований за останні роки. Будівля розрахована на те, щоб наші клієнти могли отримати загальнопрофорієнтаційні та інформаційні послуги. Є окремі поверхи для роботодавців, безробітних також є поверх для проведення навчальних заходів», – говорить директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.


Новий офіс з гідними умовами праці дозволить фахівцям центру надавати свої послуги більш якісно. Також нове приміщення зручніше для відвідувачів. Тут є інформаційні стенди, зали для конференцій, навчання та дитяча кімната.

«Міський центр зайнятості знаходився у непристосованому приміщенні – в житловому будинку, в кількох місцях. Тепер всі будуть в одному приміщенні. Тут можуть зустрічатися і роботодавці, учні, безробітні, тобто тут ми можемо надавати послуги усім категоріям», – розповідає директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна.

«Наш центр щороку надає послуги понад 11 тисяч осіб, при цьому 75% ми працевлаштовуємо у пошуковому періоді, до здобуття статусу та призначення виплати. Приміщення обладнане ліфтом, що дає можливість особам з інвалідністю мати доступні послуги. На першому поверсі інформаційно-довідковий сектор. Тут будь-хто може звернутися й отримати інформацію: у системі онлайн, за інформаційними стендами та консультацію від наших фахівців», – говорить директорка Житомирського міського центру зайнятості Валентина Сторожук.

У перший день роботи у новому приміщенні фахівці центру зайнятості обговорили ситуацію на ринку праці та перспективи економічного зростання Житомирщини. До обговорення долучилися приватні підприємці, профспілки, представники органів влади та інші.

«Відтік кадрів у нас існує, тому відкриття такого центру у нашій області є надважливим. Важливо не лише побудова, а й зміни системи. Центр стане базисом зміни системи. Ми повернемо людей до рідних домівок», – зазначив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

Наприкінці Житомирський обласним центр зайнятості підписав Меморандум про співпрацю з Спільним представницьким органом роботодавців Житомирської області та Федерацією профспілок Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ Корінна  
Матеріали по темі