Влада

Ексдиректор Бердичівського медколеджу після звільнення купив квартиру за півмільйона і хоче повернутися на посаду

23 вересня 2019, 14:24

Володимир Клименюк хоче повернутися на посаду директора Бердичівського медичного коледжу.

Декларацію кандидата на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради Клименюк оприлюднив 21 вересня 2019 року.

В декларації зазначається, що в квітні 2018 року Володимир Клименюк став власником двох земельних ділянок – 600 кв.м. та 900 кв.м. – в селі Вереси Житомирського району, де йому з 2007 року належить житловий будинок загальною площею 635 кв.м. В серпня минулого року ексдиректор медколеджу став власником квартири у Вінниці загальною площею 43,9 кв.м., вартістю – 508 тис. 235 грн. Крім того, у Клименюка з лютого 2009 року є земельна ділянка 1200 кв.м. та будинок площею 82.6 кв.м. в селі Пагурці Хмільницького району Вінницької області.

В серпні 2016 року, ще перебуваючи на посаді директора комунального навчального закладу, Клименюк придбав за 690 тис. грн автомобіль Mazda CX-5 2016 р.в.

Доходи декларанта у 2018 році були з двох джерел: зарплата асистента кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова – 19 тис. 368 грн; пенсія – 32 тис. 502 грн. Задекларовані готівкові кошти – 200 тис. грн.

Нагадаємо, Житомирська обласна рада 29 листопада 2018 року опублікувала оголошення про конкурс на зайняття посади директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж». Документи на конкурс подали колишній директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк та нинішній керівник - В'ячеслав Шевченко. Наприкінці січня 2019 року заступник голови облради Максим Вілівчук повідомив, що через зміни у законодавстві претендентам на посаду директора Бердичівського медколежду мають повернути документи і провести новий конкурс. На сесії обласної ради 9 липня Володимир Клименюк обіцяв зібрати «прес-конференцію з республіканськими журналістами» і розказати, що твориться в коледжі. Нове оголошення про конкурс на посаду директора медколеджу оприлюднили на сайті облради 22 липня, дата обрання керівника закладу – 17 жовтня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2014 року бердичівська «Самооборона» вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво й аморальну поведінку, В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку, родичі дівчини вважали, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштовували акцію протесту,

На сесії 6 квітня 2017 року Житомирська облрада звільнила директора медколеджу. Ухвалою Житомирського районного суду від 13 квітня була зупинена дія рішення сесії обласної ради про дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медичного коледжу Володимиром Клименюком. 27 грудня цього ж року Апеляційний суд Житомирської області відмовив колишньому директору Бердичівського медколеджу Володимиру Клименюку у задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання з ним контракту. Це рішення Клименюк оскаржував у Верховному суді, але 7 лютого 2019 року Касаційний цивільний суд Верховного суду України залишив без задоволення касаційну скаргу ексдиректор Бердичівського медичного коледжу. Декларації перед звільненням і після звільнення Клименюк оприлюднив в один день – 31 липня 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Клименюк декларація медколедж Бердичів вакансія  
Матеріали по темі