Події

Не знав комп’ютер, не міг отримати електронний ключ: депутатів з Житомирської області оштрафували через декларації

25 вересня 2019, 12:14

В Андрушівському районі Житомирської області семеро депутатів - міської та сільських рад - порушили антикорупційне законодавство.

Про це 25 вересня повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Бердичівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді семи справ про адміністративні правопорушення, пов’язаних із корупцією. За результатами розгляду постановами Андрушівського районного суду усіх осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ) та застосовано покарання у виді штрафу на суму 850 грн», - інформує проесслужба.

Прокуратура встановила, що шість депутатів сільських рад Андрушівського району та один депутат Андрушівської міської ради несвоєчасно, без поважних причин, подали за декларації за 2018 рік про майнові статки, чим порушили вимоги ч.1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».

«Зокрема, подали не у передбачений чинним законодавством термін – до 01.04.2019, а протягом наступних місяців, у квітні, червні, липні. Такі дії депутати пояснили різними причинами: хто незнанням комп’ютерної техніки, хто організаційними труднощами одержати ключ від персонального кабінету тощо», - деталізує прокуратура.

Однак суд не визнав такі причини поважними та притягнув усіх сімох до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, у вересні 2019 до Нацполіції направили матеріали про корупційне правопорушення колишнього заступника голови Житомирської ОДА Геннадія Дмитренка.

Як повідомляв Житомир.info, староста села в Попільнянському районі Житомирської області 8 місяців згадував логін і пароль, щоб подати декларацію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура декларація штраф депутат  
Матеріали по темі