Культура

Мерія Новограда-Волинського заплатить 32 мільйони за реставрацію горілого Молодіжного центру та збирає пожертви

30 September 2019, 16:37

За реставрацію Молодіжного центру, який горів у травні 2018-го, Новоград-Волинська міська рада Житомирської області готова заплатити більше 32 мільйонів гривень.

Такою є орієнтовна вартість тендеру під назвою «Ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вулиці Шевченка, 5/1 в місті Новоград-Волинський Житомирської області (І, ІІ черги)», який 25 вересня 2019 року оголосило управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської мерії.

Аукціон проведуть 15 жовтня 2019 року, термін виконання умов договору - 31 грудня 2020 року. До переліку робіт входить реконструкція приміщення (І та ІІ черги) та благоустрій прилеглої території.

26 вересня на сайті Новоград-Волинської міськради опублікували оголошення про збір коштів на реставрацію міського Молодіжного центру.

«Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. Станом на 25.09.2019 р. на благодійний рахунок перераховано 25 тис. 750 грн. Просимо всіх небайдужих до долі історичної пам'ятки міста долучитися до збору коштів», - просить мерія.

Пожертви надходитимуть на рахунок Державної казначейської служби України в місті Київ.

У своєму звіті за 2018 рік директор міського Молодіжного центру О. Радчук зазначала, що "пріоритетним завданням на 2019 рік є реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення кінотеатру ім. Щорса, нині міського Молодіжного центру, який 19 травня 2018 року постраждав внаслідок пожежі", - інформував у березні 2019 сайт Новоград-Волинської міськради.

Нагадаємо, в жовтні 2018 року управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міськради заплатило 1 млн 250 тис. грн за розробку проєктно-кошторисної документації щодо першочергових протиаварійних заходів з реставрації Молодіжного центру. ПКД розробляла київська фірма - ТОВ Творча архітектурна майстерня «Ю.Лосицький».

Як повідомляв Житомир.info, в ніч на 19 травня 2018 року в райцентрі Новоград-Волинський Житомирської області горіла будівля Молодіжного центру, яку за кілька місяців до цього капітально відремонтували. За інформацією обласного управління ДСНС, пожежа виникла в літній дерев’яній прибудові пивної ресторації «Князь Острозький» і поширилася на впритул розташований «Молодіжний центр» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

24 травня 2018 року Новоград-Волинський міськвиконком відправили у відставку та висловили недовіру секретарю міськради і заступнику мера з питань ЖКХ через пожежу в Молодіжному центрі.

В листопаді 2018 роботи з ліквідації наслідків пожежі в колишньому кінотеатрі призупинили через будівельно-технічну експертизу, яку мали проводити столичні фахівці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Молодіжний центр тендер реставрація Новоград-Волинський  
Матеріали по темі