Місто

​Житомирянам радять зробити запас води: впродовж доби водоканал готуватиме до заміни трубопровід

7 October 2019, 11:16

З 9 по 18 жовтня у Житомирі проводитимуть роботи з перекладки трубопроводу: в окремі дні буде обмежено водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба КП «Житомирводоканал».

«З 06:00 9 жовтня до 06: 00 10 жовтня КП “Житомирводоканал” і підрядна організація проводитимуть масштабні роботи на водогоні міста. Працівники підприємства готуватимуться до заміни аварійної ділянки трубопроводу, що простягається уздовж вул. Чуднівська. Протягом доби буде замінено 5 засувок у трьох камерах, що знаходяться у цьому районі. У вищевказаний час підрядна організація проводитиме реконструкцію ще однієї камери, що знаходиться поблизу КП “Дитяча лікарня ім. В.Й.Башека”. Зверніть увагу, що унаслідок проведення робіт з 06:00 9 жовтня до 06:00 10 жовтня ймовірні перебої з водопостачанням в усьому місті. Ми радимо вам зробити запас води», - йдеться у повідомленні водоканалу від 3 жовтня.

У період з 15 по 18 жовтня буде здійснюватися перекладка трубопроводу на вул. Чуднівська. 18 жовтня нова ділянка трубопроводу буде введена в експлуатацію. Унаслідок проведення робіт з підключення новопрокладеної мережі буде відсутнє водопостачання на Корбутівці. Тож у водоканалі також просять мешканців вказаного району зробити запас води на добу.

Нагадаємо, з жовтня 2019 житомиряни платитимуть за воду за новими тарифами.

Ефір програми «Діалоги» на Житомир.info з директором КП «Житомирводоканал» Андрієм Нікітіним про періодичне відключення та погодинну подачу води в місті дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода трубопровід  
Матеріали по темі