Суспільство

Вперше в Україні представили «розумний» газовий лічильник: безпека, економія та автоматична передача показників

8 October 2019, 13:29

Смарт-технології стрімко увійшли в наше життя: смартфони, смарт-годинники, смарт-телевізори і безліч інших буденних речей. Згадаймо свою реакцію на сонячні панелі, «розумний дім», електромобіль – фантастика. Сьогодні така техніка є нормою. Вона спростила наш побут і зробила життя комфортнішим.

Я, Опанасюк Юрій Анатолійович, керую ТОВ «БТК-Центр Комплект» вже 12 років і моя компанія завжди йде в ногу з часом. З 2007 року ми постачаємо в Україну газове обладнання, вимірювальні прилади та інструмент. І тепер ми вперше в Україні представляємо смарт-лічильник газу.

Це не просто «коробка на стіні» – це ваш комфорт, спокій і економія коштів. Він повністю усуває людський фактор обліку газу.

Що ж таке розумний лічильник?

• Економія!
Тільки уявіть, з цим лічильником ви платите лише за фактично використаний вами газ.

• Точна передача показників!
Тепер ніяких контролерів о 8 ранку, наш смарт сам передає інформацію в енергокомпанію. Квитанція в програмі формується автоматично.

• Безпека!
Механізм захищає прилад від несанкціонованих втручань. Лічильник оперативно передає інформацію про витік газу і аварійні ситуації.

• Практичність!
Зручний інтерфейс. Всі дані зберігаються 70 діб в пам'яті пристрою. Можна встановлювати в будинку і на вулиці, лічильник має електронну термокорекцію.

Установка смарта займає 10 хвилин. Уніфіковані розміри дають можливість замінювати старі лічильники без додаткових витрат: просто на місце старого лічильника прикручується смарт. Смарт кожного дня передає покази на сервер AMR GASOLINA.

Авторизуйтеся, щоб отримати доступ до вашого Особистого Кабінету. Там ви переглядаєте діючі тарифи, наявний баланс, а також всю історію оплат та показників лічильників. Зможете швидко сплатити за спожитий газ.

Безпека, економія, вчасне виявлення проблем та екологічність – це переваги смарт-лічильників газу.

Більше 1700 клієнтів з 7 областей України вже користуються «розумним» лічильником.

Те, що сьогодні викликає сумніви, – завтра вже реальність!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: БТК лічильник  
Матеріали по темі