Здоров'я

Мрієте про пластичну операцію? Проконсультуйтеся у хірурга. Лише у жовтні на 40% дешевше

9 жовтня 2019, 11:18

Медичний центр «Відновлення» піклується не лише про здоров’я своїх пацієнтів, але і про привабливий зовнішній вигляд. Коли косметологія вже безсила, на допомогу приходить пластичний хірург.

Сучасні методи малоінвазивних пластичних операцій дозволяють виконати ліфтинг, прибрати комки Біша або зробити іншу корекцію обличчя та тіла без помітних шрамів та в амбулаторних умовах.

В центрі також виконуються інші пластичні операції з корекції форми та розмірів вушних раковин, омолоджувальні операції, ліпосакції обличчя, шиї та інших частин тіла, блефаропластики тощо.

Детальніше ознайомитися з повним переліком пластичної хірургії можна на сайті центру https://vidnovlennya.center/uk/consultation/konsultatsiya-plastichnogo-hirurga/ або поставивши запитання на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/Vidnovlennia/

Незважаючи на те, що рішення робити операцію чи ні приймає пацієнт, медичний центр «Відновлення» рекомендує ретельно проконсультуватися з професійним хірургом, який допоможе зважити всі за і проти. Тільки у жовтні діє знижка у 40% на консультацію пластичного хірурга.

Записатися на консультацію можна у клініці «Відновлення» за телефоном (068) 073-58-60 або за адресою м. Житомир, вул. Любарська, 4.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі