Місто

Дитяча студія розвитку Smart Club відсвяткувала 10-річний ювілей і запрошує дітей на навчання

15 жовтня 2019, 13:36

Іграми, розвагами та подарунками відзначили десятирічний ювілей в дитячій студії розвитку Smart Club. Впродовж десяти років викладачі центру в цікавій ігровій формі навчають маленьких дітей розмовляти та висловлюватись англійською. Самі вихованці центру розповідають: заняття в Smart Club дуже відрізняються від уроків у школі.


«Тут дуже цікаво, нас розважають, ми танцюємо, нам завжди дуже весело. Нас тут навчають, як говорити англійською. І нам це дуже цікаво», – розповідає маленька Соня.

«Мені подобаються заняття, бо в школі ми тільки пишемо в зошиті або в підручниках, а тут ми майже не пишемо», – каже вихованка центру Маша.

Батьки, чиї діти вже не перший рік відвідують заняття в дитячій студії розвитку Smart Club, розповідають: із радістю рекомендують центр своїм знайомим.

«Нам дуже подобається, мій син навчається тут вже 3 роки, завжди ходить із задоволенням на уроки, навчається чомусь новому. Ми дуже раді, що ми потрапили в Smart Club, нам його порекомендували, і ми з задоволенням рекомендуємо іншим нашим знайомим», – розповідає мама Світлана.

«В Smart Club ми прийшли чотири роки тому. Спочатку це була просто підготовка до школи. Потім ми пішли на англійську. Нам дуже сподобалося, і ми вирішили не кидати цю справу, дитині подобалося, нам, батькам, подобалося. Тут прекрасні педагоги, прекрасний колектив, і ось так ми вже ходимо четвертий рік. Тут чудовий підхід до дітей. У наш час складно зацікавити дітей навчанням, але тут дітям подобається. Зараз підростає моя третя дитина, і він теж в найближчому майбутньому піде в Smart Club», – каже мама Тетяна.

Викладачі центру наголошують: в центрі заняття завжди знаходиться дитина.

«У нас немає такого стандартного мислення, як в традиційних педагогів. Ми розвиваємось самі, розвиваючи дітей. Не можна просто сидіти на місці, бо діти всі зараз інтерактивні, вони вже володіють різними гаджетами, ми теж навчаємось цьому. Саме це – основа всіх наших занять. Ми не можемо сісти за столи і 45 хвилин просидіти. По-перше, це не дасть того результату, якого ми прагнемо. А по-друге, дитина просто не захоче більше навчатись. В школах дають знання, а ми – вчимо вчитись. В цьому є велика різниця», – розповідає методистка дитячої студії розвитку Smart Club Тетяна Костюченко.

«Ми дуже стараємося нашим колективом, щоб наші діти росли в гармонії, щоб вони отримували кращу освіту. Важливо, що батьки це відчувають і розуміють, що вони прийшли в правильне місце. Це дуже приємно. Зацікавити дитину насправді не дуже складно, вся наша робота проходить через гру. Це наш метод – через гру. Ми займаємося і вкладаємо в гру найважливішу інформацію. Ми в легкій формі подаємо свої уроки і використовуємо індивідуальний підхід. Це дуже важливо», – переконана керівниця дитячої студії розвитку Smart Club Тетяна Станкевич.

У дитячій студії розвитку Smart Club запрошують батьків з дітками, аби малеча вивчала англійську цікаво.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Smart Club англійська мова навчання дитина  
Матеріали по темі