Події

​Суд в Житомирі скасував постанову слідчого, який закрив справу про смерть породіллі і дитини в обласному перинатальному центрі

17 жовтня 2019, 13:28

28 серпня 2019 року поліція закрила провадження по справі щодо смерті породіллі та дитини у Житомирському обласному перинатальному центрі. Потерпілий звернувся до суду зі скаргою і 10 жовтня Богунський райсуд Житомира задовольнив її, чим скасував постанову поліції про закриття кримінального провадження.

Ухвала Богунського райсуду м. Житомира від 10.10.2019 по справі № 295/13839/19 вже опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

Позивач просив суд скасувати постанову слідчого СВ Житомирського відділу поліції ГУНП в області від 28.08.2019 року про закриття кримінального провадження від 19.12.2018, оскільки вважає, що вона винесена передчасно і з порушенням законодавства щодо неупередженого розслідування.

«Винесена передчасно, з порушенням вимог кримінально-процесуального законодавства щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування, зокрема ст.79 КПК України, оскільки судово-медична експертиза по факту смерті породіллі ОСОБА_2 та дитини жіночої статі була проведена обласним позаштатним експертом ОСОБА_3, яка особисто приймала участь в проведенні перевірки Управління охорони здоров`я ЖОДА за результатами засідання клініко-експертної комісії, а тому це викликає обґрунтовані сумніви в її неупередженості при проведенні судово-медичної експертизи», - йдеться в матеріалах суду.

Слідчий суддя прийняв до уваги аргументи захисника потерпілого і прийшов до висновку про необхідність скасування постанови про закриття кримінального провадження з метою виконання слідчим вимог, наведених в ухвалі, забезпечення повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження.

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2018 в Житомирському обласному перинатальному центрі померла 24-річна породілля та її дитина.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: породілля смерть перинатальний центр суд  
Матеріали по темі