Влада

Голова Житомирської ОДА запевнив, що з педагогами Лугинської ОТГ розрахуються в повній мірі

21 жовтня 2019, 11:52

Педагоги Лугинської ОТГ, які 19 жовтня перекривали «варшавку» через кількамісячні борги з виплати зарплат та відпускних, повністю отримають зароблене.

Про це у фейсбук-дописі 21 жовтня запевнив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Він уточнив, що виділення необхідної суми буде погоджено на найближчому засіданні українського уряду.

«Невдовзі освітянам Лугинської ОТГ буде виплачено заробітну плату в повному обсязі! З липня поточного року вчителі об'єднаної територіальної громади не отримують свою зарплатню з причини неправильності в розрахунках економічного відділу громади. В результаті бюджет ОТГ недоотримав 5,48 млн грн освітньої субвенції з державного бюджету, який покриває видатки на фонд заробітної плати. На найближчому засіданні уряду буде прийнято рішення щодо виділення необхідної суми для Лугинської ОТГ, що в свою чергу зменшить градус напруги», - написав Бунечко.


За повідомленням пресслужби Житомирської облдержадміністрації, на найближчому засіданні Уряд перерозподілить обсяг освітньої субвенції місцевим бюджетам, зокрема, додатково виділить 5 млн 478,8 тис. грн на виплату заробітної плати вчителям, які працюють у навчальних закладах Лугинської ОТГ.

«Проєкт розпорядження «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» планують затвердити вже до кінця цього тижня. Загалом йдеться про збільшення освітньої субвенції на майже 27 млн грн для місцевих бюджетів громад», - повідомляє ОДА.

Нагадаємо, 19 жовтня 2019 освітяни Лугинського району Житомирської області виконали погрози й перекрили міжнародну трасу Київ-Ковель-Ягодин, що зветься «варшавкою». Про перекриття голова ОДА знав ще напередодні увечері.

Як повідомляв Житомир.info, 1 серпня 2019 року на позачерговій сесії Житомирської облради керівник фінансового департаменту облдержадміністрації Леонід Мініч повідомив, що на зарплати освітян області не вистачає майже 60 млн грн, половина з цих коштів необхідні Житомиру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бунечко перекриття вчитель зарплата  
Матеріали по темі